Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.11.2009, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
sen test eklemişsin ya 1 2 3 4 5. sınıf bende o siteden test eklicektim

Bayağı bi dosya indirdim.
olarında içindeki bu dersleri alıp siteme ekledim Smile

kendi içeriğim gibi oluyo Smile

Mesaj17.11.2009, 13:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama site şuan yapımda açılsında 6 7 8. sınıfların falan testini eklicem ben ilköğretim eklemiyorum
Mesaj17.11.2009, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematikcimm yazmış:
ama site şuan yapımda açılsında 6 7 8. sınıfların falan testini eklicem ben ilköğretim eklemiyorum

Ben 1. Sınıfta Den Lise 4 E Kadar. Hepsini
Mesaj17.11.2009, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematik-cafe yazmış:
matematikcimm yazmış:

la 1. sınıflar ne anlar mouse dan bile anlamazlar sitene nasıl girsinler Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj17.11.2009, 15:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu arada 3 büyük ders siteside aynı mistanbul tasarımı kullanıyo sizce en iyi mistanbul tasarmı kimde Mr. Green Mr. Green (tabiki bende) Mr. Green
Mesaj17.11.2009, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersimix yazmış:
bu arada 3 büyük ders siteside aynı mistanbul tasarımı kullanıyo sizce en iyi mistanbul tasarmı kimde Mr. Green Mr. Green (tabiki bende) Mr. Green

Ver Bana PS'Yi Gör O Zaman Kimde Mr. Green
Mesaj17.11.2009, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersimix yazmış:
matematik-cafe yazmış:
matematikcimm yazmış:

la 1. sınıflar ne anlar mouse dan bile anlamazlar sitene nasıl girsinler Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Maksat Konu Ekleyim Siteye İçeriği Bol Görünsün Zaten Eklediğim 5 Sayfa Mr. Green

Mesaj17.11.2009, 15:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

kanka yakında görecen bebni internetin anahtarını buldum kapısını açtım Mr. Green yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Mr. Green
Mesaj17.11.2009, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersimix yazmış:
kanka yakında görecen bebni internetin anahtarını buldum kapısını açtım Mr. Green yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Mr. Green

Sen O Kapıdan İçeri Girer Girmez Bende Arkandan Kapıyı Kilitler Seni Orada Bırakırım Wink

Mesaj17.11.2009, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematik-cafe yazmış:
dersimix yazmış:

Sen O Kapıdan İçeri Girer Girmez Bende Arkandan Kapıyı Kilitler Seni Orada Bırakırım Wink

ne güzel işte içerde gizli kalmış sırları öğrenirim geri gelirim size gösteririm sırları Mr. Green Mr. Green
Mesaj17.11.2009, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

dersimix yazmış:
matematik-cafe yazmış:
dersimix yazmış:

ne güzel işte içerde gizli kalmış sırları öğrenirim geri gelirim size gösteririm sırları Mr. Green Mr. Green

Çıkabilirsen Söylersin Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj17.11.2009, 19:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

YORUMLARA DEVAM
Mesaj17.11.2009, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

matematik-cafe yazmış:
YORUMLARA DEVAM

Mesaj17.11.2009, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

kanqa ya site açılınca yarım sayfa kodlar gözüküyor onu halletsene (mozilla da)içerikte çok gibi duryor Mr. Green
Mesaj17.11.2009, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

aaa süper içerik hoşşş

gözyaşlarımı silerken o silik sokak dar bir hucuma uğrayacak yüreğim otobüs şoförü gaza basınca ayağı ben ağlıcam....
Önceki mesajları göster: