Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.12.2009, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flaş Flaş Flaş!

Bill Gates'in Bilgisayarı Bozuldu! Mr. Green

Alıntı:
Dünyanın en zengin adamlarından biri olan Bill Gates’in evine sallamasyon muhabiri olarak gittim…Kapıyı açtığında beni sevinçle karşılayan ve hemen içeriye alan Gates ile tatlı bir sohbet yaptık…Evin garsonu bize baklava getirince oldukça şaşırmıştım fakat bundan dahada şaşırtıcı bir görüntü ile karşılaştım…

Sohbeti yarım bırakıp odasını gösteren Gatesin bilgisyarını çalıştıraması üzerine şaşkınlığımı kahkaha atarak gizlemeye çalıştım..Bill Gatesin bilgisayarı açılmadı..sebebp olarakda lisanssız xp yüklemiş ve tam sürüm olmadığı için süresi bitmiş..Bilgisayarına format attırcağını söyleyen bill ” lütfen bular aramızda kalsın” demeyide unutmadı…

Alıntıdır..(Sallamasyon.Biz)

Önceki başlık kilitlendiğinden yazayım dedim! Wink
Mesaj15.12.2009, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Serbest bölge..Oyun bölgesi mi ?
Yararlı bir konu felan değil ?
Başlık gereksiz.
Mesaj15.12.2009, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

gokseen yazmış:
Serbest bölge..Oyun bölgesi mi ?
Yararlı bir konu felan değil ?
Başlık gereksiz.

Ben şuan serbest bölgede 2-3 başlık görüyorum yararlı olan. Rolling Eyes
Buda bir eğlence başlığı..
Mesaj15.12.2009, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sonuçta gereksiz görülen başlıklar kaldırılacaktır diye bir kural var değil mi?
Bir moderatörün sırf eğlenmek amaçlı başlık açması biraz abes.
Hani teknik bir forumdu ?
Mesaj15.12.2009, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Galatasaray'da kötü gidişin nedeni anlaşıldı..

Geçtiğimiz bir kaç haftada bildiğiniz üzere Galatasaray ve Fenerbahçe ard arda maçlar kaybetmişlerdi veya berabere kalmışlardı..

GalatasaraY yönetimine neden Fenerbahçe ile hep aynı zamanda maç kaybediyorsunuz sorusuna verilen yanıt bütün basın mensuplarını şoke etti.Verilen cevap şuydu:
-Fenerbahçe yıllardan beridir bizim edebi dostumuz kardeşimizdir.Onların maçlarını izliyoruz..Kötü oynuyorlar kazanamıyorlar..Biz bu maçları kazansaydık lider olup rakiplerimize fark atacaktık.Fakat yapmadık.Bunun nedeni ise rekabetçi ortamı sevmemiz...Yalnızlık Allah'a mahsustur bildiğiniz üzere.Zirvede yalnız kalmak istemedik...frank reycart hocamızın da isteğiyle maçlara antrenman havasında çıkmaya karar verdik...İnşallah rakiplerimiz toparlanırda biz de futbolumuzu oynayabilelim..

Bu sözlerden sonra Fenerbahçe yönetiminin ise tebrik ve teşekkür mesajı gönderdiği ve önümüzdeki günlerde de bir dostluk kokteylinin olacağı gelen haberler arasında..

Fasafiso Haber Ajansı..

Not:Patenti ben Deniz'e aittir.. Wink