Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj18.12.2009, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Otogarda Sel !

İstanbul Otogarı'nı Su Bastı
Bayrampaşa'da Bulunan Büyük İstanbul Otogarı'nı Su Bastı. İki Otobüs Suda Mahsur Kaldı.Bayrampaşa'da bulunan Büyük İstanbul Otogarı'nı su bastı. İki otobüs suda mahsur kaldı. Otogarda bulunan bazı dükkanlar da sel suları altında kaldı.

İstanbul'da öğle saatlerinde etkili olan sağanak yağmur nedeniyle Büyük İstanbul Otogarı'nı su bastı. Otogara giriş çıkış yapmaya çalışan iki otobüs de suda mahsur kaldı. Otogarın alt bölümünde bulunan birçok dükkan da sel sularına teslim oldu. Vatandaşlar, dükkanlarındaki suları kendi imkanlarıyla boşaltmaya çalıştı.

Bu arada, otogara itfaiye ekipleri sevk edildi.


D-100 DE SULAR ALTINDA

İstanbul'da öğle saatlerinde başlayan sağanak yağmur Büyükçekmece ve Silivri'de su taşkınlarına neden oldu. Kumburgaz'da D-100 Karayolu yan yol sel suları altında kaldı.

Aniden bastıran yağmurun oluşturduğu sel suları içinde mahsur kalan araçlar itfaiye ve iş makineleri tarafından kurtarıldı. Kumburgaz Elektrik Üretim AŞ Eğitim Merkezi ve yan yol üzerinde bulunan bazı siteleri su bastı.

Vatandaşlar, D-100 Karayolu üzerinde yapılan yeni köprünün su giderini kapattığını ve taşkınların bu nedenle meydana geldiğini belirterek duruma tepki gösterdi.

Su taşkınlarının yaşandığı bölgelerde itfaiye ve belediye ekiplerinin çalışmaları sürüyor.

(CİHAN)

Umarım Sel Olmaz Kumburgazda Bi Yazlığımız Var Ama Ne Oldu Bilmiyoruz ):

______________

Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu