Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.12.2009, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

net tr benim dediğim gibiymiş galiba gene
Mesaj23.12.2009, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamircini yazmış:
net tr benim dediğim gibiymiş galiba gene

Sen ne dedin ki senin gibi olsun? Varsa bir dediğin at bakalım göreyim ne demişsinde uygulamış arkadaş?
Kendin dedin ''bilgim yok'' diye.. Ben doğru bilgi verdim ama arkadaş ch'ye tıklandığında tr.gg yönlenmesini istemiş. Ch domain sistemi diye biliyorum ve domain sistemlerinde kod editörü olmaz.. Bu doğrultuda kod koyamaz.. Biliyorsan edersin yardım, bilmiyorsan susarsın yazmazsın.
Mesaj23.12.2009, 16:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar tartışmanıza falan gerek yok.. ikinize de tşkler.. Wink
Mesaj23.12.2009, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar,
Şu yardım bölümlerine bir konu açıldığında o konu hakkında bilginiz varsa yazın birşeyler.. Yardım etmeye çalışın en azından.
Birşey bilmiyorsanız yanlış bilgi vermiş olursunuz.. Ve kullanıcıya yanlış bilgi verdiğinizde kullanıcı yanlış bulur. Başka bir kişi doğru yazdığında kullanıcının kafası karışır. Belki yapabilir ama bu Forum'dan soğur.
Onun için birşey biliyorsanız yazın. Bilmiyorsanız gösteriş olsun diye yazmayın.
Bırakın bilenler yazsın.
Ben demiyorum herşeyi biliyorum. Ama şu konuya örnek vereyim; Ha tr.gg'yi yönlendirmişsin ch'ye. Ha ch'yi tr.gg'ye.. Ama şöyle birşey var. Ch'de varsa panel tr.gg'ye yönlendirebilirsin. Tr.gg'de panel olduğu için ch'ye yönlendirebilirsin.. Ben bunu dile getirdim.
Sen çıkmışsın diyorsun onu anlatmadı bunu anlatmadı.. Sonra soruyor arkadaş sana doğru bilgiyi verir misin diye sen diyorsun bilmiyorum ben. E bilmediğin şey üzerine niye konuşuyorsun?
Mesaj24.12.2009, 10:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm net-tr bu forumda geçmişin var die burayı ele geçirmeye çalışma
Mesaj24.12.2009, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamircini yazmış:
tmm net-tr bu forumda geçmişin var die burayı ele geçirmeye çalışma

Net-tr'nin Yaptığı Ele Geçirmek Değil Burda Anlaşılır Bir Şekilde Bilgi Veriyor.Yanlış Anlaşılan Konuda Doğruları Sunuyor..
Mesaj10.04.2011, 18:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Wink
Mesaj10.04.2011, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu yapmanın iki yolu var.

Birincisi awardspace.com'ın domain yönlendirme hizmeti veriyor olması

İkincisi, bedava-sitem'de olduğu gibi domain ile birlikte hosting hizmeti veriyor olması. Böylece hosting'e arkadaşların verdiği kodu yüklersin ve .ch uzantılı adresine giren tr.gg'de var olan sitene erişir.
Mesaj11.04.2011, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylaşım için teşekkürler Wink
Önceki mesajları göster: