Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.12.2009, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Dabbe 2 Filmi Hakkında

Arkadaşlar sinemada dabbe 2 de +15 yaş sınırı var fasa fiso sakın gitmeeyin derim bende zaten Testere 6 ya gitcektim geç saateydi inat ettim illa bi korku filmine gitcem die dabbe2 ye girdim 1 gram korku yok filmde bir evin içinde geçen bir olay anlatılmış tavsiyye etmiyorum gitmenizi 2. perdeden sonra aşırı şekilde sıkmaya başlıyor
Mesaj30.12.2009, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim Hasan karacadağ kötü film yapmaz ya.Bizde testere 6 ya gidecektik.Bulamadık.Dabbeye kararlaştırmıştık.Sen şimdi böyle diyince kararsız kaldım.Ayrıca testere avatar ve dabbe2 den başka güzel film yok zaten.Bakıcaz vallahi.

أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ / Bilesiniz ki Allah ın yardımı yakındır
Mesaj30.12.2009, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten berbat..!

hasan karadağ 'ı yönetmen diye oturtmuşlar bi de.. peh..

Ayrıntılı bilgi : http://byqraphix.tr.gg/3-.-Y%26%23305%3Bl-Etkinlikleri.htm
Mesaj30.12.2009, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

islamicjihad yazmış:
Kardeşim Hasan karacadağ kötü film yapmaz ya.Bizde testere 6 ya gidecektik.Bulamadık.Dabbeye kararlaştırmıştık.Sen şimdi böyle diyince kararsız kaldım.Ayrıca testere avatar ve dabbe2 den başka güzel film yok zaten.Bakıcaz vallahi.

Walla kardeşim aşırı sıkıcı bi film korku filn deil ya Very Happy gülersin belki film'e dabbe 1 güzeldi ama dabbe 2 yi batırmışlar filmde maliyet yok

1 evin içinde 5 oyuncu bu kadar çokda sıkıcı TESTERE 6 ya gidin ben gidemedim
Mesaj30.12.2009, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

seo-canavari yazmış:
Walla kardeşim aşırı sıkıcı bi film korku filn deil ya Very Happy gülersin belki film'e dabbe 1 güzeldi ama dabbe 2 yi batırmışlar filmde maliyet yok

1 evin içinde 5 oyuncu bu kadar çokda sıkıcı TESTERE 6 ya gidin ben gidemedim

İyi söyledin kardeşim.Maaliyet yoksa ben o filme gitmem.Zaten anlattığına göre korkunçta değilmiş.Söylediğin iyi oldu.Testere'de yakınlarda vizyonda yok.

Benimde sana tavsiyem ''Avatar''

أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ / Bilesiniz ki Allah ın yardımı yakındır
Mesaj30.12.2009, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya walla testere 6 bizim burda vizyonda vardı satti geçti o yüzden gittim dabbeye Sad giden paraya yazık "Avatar"ada giderim inş
Mesaj30.12.2009, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

seo-canavari yazmış:
ya walla testere 6 bizim burda vizyonda vardı satti geçti o yüzden gittim dabbeye Sad giden paraya yazık "Avatar"ada giderim inş

Dabbe'yi bilemicem de. Testere 6 gerçekten çok güzel.
Mesaj30.12.2009, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
seo-canavari yazmış:

Dabbe'yi bilemicem de. Testere 6 gerçekten çok güzel.

Testere 5 ve Testere 6 yı izlemek nasip olmadı Very Happy 1,2,3,4 izledim onlar kaldı