Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj08.01.2010, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Otobüsler de 3G'lenecek

Avea'nın MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ ile hayata geçirdiği işbirliği sayesinde MAN ve NEOPLAN otobüslerinde seyahat eden yolcular, Avea 3G Wireless Router ile 3. Nesil (3G) hızında ücretsiz internete bağlanmanın keyfini sürecek.

Avea daha önce; TCDD Ankara - Eskişehir Yüksek Hızlı Tren hattında 3G hizmeti vermeye başlamıştı.

Fabrika çıkışlı MAN ve NEOPLAN seyahat otobüslerinde yer alacak Avea 3G Wireless Router teknolojisi sayesinde, şehirlerarası otobüslerde seyahat eden yolcular internete kolayca bağlanabilecek. Şehirlerarası seyahatlerde yolculara hızlı ve kesintisiz mobil internet hizmeti sunmak amacıyla hayata geçirilen işbirliği sayesinde Avea 3G Wireless Router ile yolcular ek bir bağlantı cihazına ihtiyaç duymadan Wi-fi bağlantısı üzerinden 3G hızında internete erişebilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Avea Kurumsal Satış Direktörü Selda Ünlü Usta, "3G sadece mobil iletişim operatörlerinin değil diğer kurumların da müşterilerine çok daha zengin ve katma değerli hizmetler sunmalarına imkan tanıyor. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ ile yaptığımız işbirliği sayesinde de otobüs seyahatlerinde yolcuların hayatını kolaylaştırıp zenginleştirecek bir hizmete daha imza atmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye'nin bilgi toplumuna geçişinde önemli rol üstlendiğine inandığımız 3G teknolojisinin kullanımını yurt çapına hızla yaygınlaştırmayı için projelerimize devam edeceğiz." dedi.

Şirket olarak her zaman en son teknolojiyi takip ettiklerinin altını çizen MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ Grup Müdürü Eren Gündüz de şunları söyledi: "Avea ile birlikte hayata geçirmiş olduğumuz bu uygulamayla, MAN ve NEOPLAN seyahat otobüsleri ile seyahat eden yolcular kendilerini ayrıcalıklı hissedecekler. MAN ve NEOPLAN'ın yolcularına sunduğu konfor ve 3G hızında internet erişimi ile uzun şehirlerarası yolculuklar daha da keyifli hale gelecek." dedi. Avea 3G Wireless Router, MAN tarafından üretilecek yeni otobüslerin yanı sıra halihazırda kullanımdaki otobüslere de monte edilebiliyor.
______________
HAYATA İSYANIM!
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu