Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.01.2010, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Site İçinde Forum Açmak...

arkadşlar benim siteye forum sitesi açtım " yetkinforum " dan bunu sitemin sonuna " /forum.htm " olarak nasıl yapabilirim lütfen yardım Question

En son ahmediye77 tarafından 18.01.2010 18:28:53 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.01.2010, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Site Aktarımı

ahmediye77 yazmış:
arkadşlar benim siteye forum sitesi açtım " yetkinforum " dan bunu sitemin sonuna " /forum.htm " olarak nasıl yapabilirim lütfen yardım Question
Mesaj14.01.2010, 18:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Site Aktarımı

odev-arsivleri yazmış:
ahmediye77 yazmış:

Arkadaşın istediği anlatım bu ama konudaki resimlerin tamamı görünmüyor.
Konuya açıklık getirmeye çalışıyım. Mr. Green

1.ANLATIM
Şimdi "www.ahmediye77.tr.gg/forum.htm" diye yazdığında kurduğun forumun sitende açılmasını istiyorsan.

Arrow Sitene giriş'e gel
Arrow Sol menüde "sayfalarımı değiştir"e tıkla
Arrow "Yeni Bir Sayfa Ekle" Ve Adını Forum yap
Arrow Kaynak Butonuna Tıkla.
Kod:
<iframe name="iframe" src="BURAYA FORUM ADRESİN" width="470" height="470" marginwidth="1" marginheight="1" scrolling="no" align="absmiddle" border="0" frameborder="0">

Arrow Bu kodu yapıştır "BURAYA FORUM ADRESİN" Yazan yere forum adresini yaz "width ve height" ayarlarındanda sitende gözükecek büyüklüğü ayarlayabilirsin.

2.ANLATIM
Ama "www.ahmediye77.tr.gg/forum.htm" Diye girdiğinde forumun sitende değilde direk kurduğun foruma gitmesini istiyorsan.
Arrow Sitene giriş'e gel
Arrow Sol menüde "sayfalarımı değiştir"e tıkla
Arrow "Yeni Bir Sayfa Ekle" Ve Adını Forum yap
Arrow Kaynak Butonuna Tıkla.
Kod:
<meta http-equiv="refresh" content="SÜRE;url=Forum Adresin">

Arrow Gerekli Yerleri Değiştir Ve Kaydet.

Umarım işine yarar.