Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.01.2010, 07:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kar Batıda Kendini Hissettirmeye Başladı..

Bulunduğunuz Yerleri ( Şehri ) Yazarsanız O İlin Bölgenin Hava Tahminini Sizlere Verebilirim.. Wink

Mesaj19.01.2010, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

meteorolojiuzmani yazmış:

Bulunduğunuz Yerleri ( Şehri ) Yazarsanız O İlin Bölgenin Hava Tahminini Sizlere Verebilirim.. Wink

balıkesir
Mesaj19.01.2010, 08:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

enterpress yazmış:

balıkesir

Karla Karışık Yağmur Ve Kar Yağışlı. Wink Yağış Bu Akşam Kesiliyor. ANCAK..!! Cuma,Cumartesi Yine Karla Karışık Yağmur Ve Kar Geliyor. Wink
Mesaj19.01.2010, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

enterpress yazmış:

balıkesir

Karla Karışık Yağmur Ve Kar Yağışlı. Wink Yağış Bu Akşam Kesiliyor. ANCAK..!! Cuma,Cumartesi Yine Karla Karışık Yağmur Ve Kar Geliyor. Wink

burda kar yağmıyo ama yağış var. verdiğin bilgiler için teşekkğrler inş. doğrudur
Mesaj19.01.2010, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

enterpress yazmış:
enterpress yazmış:

balıkesir

burda kar yağmıyo ama yağış var. verdiğin bilgiler için teşekkğrler inş. doğrudur

Öğleden Sonra Edirne Ve Kırklarelide Yağış Kuvvetleneceği İçin Yağış Anında Esecek Kuvvetli Karayel ( kuzeyli rüzğar ) Balıkersirde Kar Yağışına Neden Olacak. Zaten Şuan Balıkesirin Bazı Yerlerine Kar Yağıyor.. Wink
Mesaj19.01.2010, 09:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Edirne,Kırklareli,Tekirdağ,İstanbul,Bursa,Bilecik Ve Balıkeside Yağışlar Karla Karışık Yağmur Ve Kar Yağışına Dönüştü...

Bu İllerde Olanlar Varsa Yazsınlar.. Wink
Mesaj19.01.2010, 10:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

İstanbul/Bahçelievler(yenibosna) İlk önce karla karışık başladı şimdi kara döndü ne zamandan beri yenibosnaya yağan ilk kar Very Happy
Mesaj19.01.2010, 10:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

guvercinmiski yazmış:
İstanbul/Bahçelievler(yenibosna) İlk önce karla karışık başladı şimdi kara döndü ne zamandan beri yenibosnaya yağan ilk kar Very Happy

Dediğim Yine Tuttu. Cool
Mesaj19.01.2010, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 Haftalık Kar Yağışı Geliyor...!!!!

Tamamen Benim Tahminlerim Olan Bu Bilgi Bu Hafta Yani Yarın (çarşamba) Dan İtibaren 1 Haftalık Kar Yağışı İle Etkili Olacak.

Bu Tahminimde Tutarsa Kendimi Bu Konuda Daha Çok Geliştireceğim..
Mesaj19.01.2010, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bugün salı ve tekirdağ'da bugün deli gibi kar yağıyor kameramın pili bitmeseydi çekip koyacaktım ama...
Mesaj19.01.2010, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte Bu Ya... Cool

Dmi 5 Günlük Hava Tahminini Az Önce Güncelledi Ve Benim Tahminim İle Aynı Tahminler Var BAKINIZ...[/b
]

[b]YORUM SİZİN. Laughing
Mesaj19.01.2010, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

banneed yazmış:
bugün salı ve tekirdağ'da bugün deli gibi kar yağıyor kameramın pili bitmeseydi çekip koyacaktım ama...

Evet Tekirdağ'a Bugün Buradada Söylemiştim Kuvvetli Kar Yağışı Olacak Diye.

Buda Tuttu... Cool
Mesaj19.01.2010, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir Uyarı Daha Yapıyım. Smile

Edirne Ve Kırklarelide Gece Sıcaklığı -10 , -12 Dereceye Kadar Düşeceği İçin Çok Kuvvetli Buzlanma Ve Don Olayına Karşıda Uyarıyorum...

Aynı Şekilde Yine Edirne Ve Kırklareli Başta Olmak Üzere Marmara Bölgesinde Kuvvet Karayel (kuzeyli) Rüzğarına Karşıda Uyarmak İstiyorum Saatte Hızı 30-50 Km Hızla Esecek.. Wink
Mesaj19.01.2010, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

tekirdağ'da şuan kar yağıyo xD evde kaldım Mr. Green
Mesaj19.01.2010, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

kingcss yazmış:
tekirdağ'da şuan kar yağıyo xD evde kaldım Mr. Green

Evdemi Kaldın. Laughing
Önceki mesajları göster: