Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.01.2010, 00:47 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemin şifresinide kayıtlı mail adresinide unuttum

selam arkadaşlar www.ihlara-vadisi.tr.gg adli bi site yapmıştım yaklaşık 2 sene önce siteyi açarken yeni aldığım bir mail adresiyle açmıştım sitede kayıtlı olan adresi unuttum sitemede yaptığım günden beri hiç girmediğim için şifresinide tam hatırlamıyorum şimdi tek kanıtım sitenin sağ tarafında süperteklif reklamının bana ait olması bide reklam alanının altındaki msn adresi yardımcı olabilirmisiniz acaba yeni şifre konusunda
Mesaj30.01.2010, 00:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitemin şifresinide kayıtlı mail adresinide unuttum

yaprakhisar yazmış:
selam arkadaşlar www.ihlara-vadisi.tr.gg adli bi site yapmıştım yaklaşık 2 sene önce siteyi açarken yeni aldığım bir mail adresiyle açmıştım sitede kayıtlı olan adresi unuttum sitemede yaptığım günden beri hiç girmediğim için şifresinide tam hatırlamıyorum şimdi tek kanıtım sitenin sağ tarafında süperteklif reklamının bana ait olması bide reklam alanının altındaki msn adresi yardımcı olabilirmisiniz acaba yeni şifre konusunda

support-tr( at )webme.com
(at) yerine @ yazıcaksın..

Mesaj30.01.2010, 00:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ordan cevap vereceklerini sanmıyorum çünkü böyle bişeyi yapmazlar olsa bile benimle nasıl iletişime geçecekler
Mesaj30.01.2010, 00:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaprakhisar yazmış:
ordan cevap vereceklerini sanmıyorum çünkü böyle bişeyi yapmazlar olsa bile benimle nasıl iletişime geçecekler

E-Mail atıcaksını üstelik Hakan Bey ilgileniyor
aynı şey başıma geldi degiştiriyordu.. (:

Mesaj30.01.2010, 00:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam bi deneyim
Önceki mesajları göster: