Forum'da ara:
AraOKUDUNUZ MU?
EVET
  100%
[ 2 ]
HAYIR
  0%
[ 0 ]
KISMEN
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 2

Yazar Mesaj
Mesaj12.02.2010, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu: LÜTFEN OKUYUN REKLAM DEĞİLDİR

BEN BURADA KENDİ SİTEMİN REKLAMININ YANI SIRA DÜŞÜNCELERİMİ SİZLERE SUNACAĞIM.

HERKES BİR SİTENİN REKLAMINI YAPIYOR. İYİ BİR SİTENİN KÖTÜ BİR SİTENİN DEMEDEN HEMDE. VE HERKES "AAAA... NE GÜZEL!" VEYA "AAA. BERBAT!" DEMEK YERİNE SİTEYE GİRİYOR ACABA NE ÇALINIR NE YAPMIŞ SİTEM İÇİN BİŞEYLER VAR MI DİYE BAKINIYOR.


TÜRKLER YAPTIĞI SİTEYE TÜRKÇE DEĞİLDE PHOTOSHOP(PARDON KARDEŞ İLK AKLIMA BU GELDİ) , HACK.. GİBİ İSİMLER VERİYOR. BELKİ AKILDA KALIYOR AMA TÜRKÇE'Yİ YOZLAŞTIRMIŞ OLUYORUZ. İSTEMEZ MİSİNİZ TÜRKİYE DE İNTERNET KULLANIMI EN GÜZEL SEVİYELERE ÇIKSIN VE BİZ BU KONULARDA ÖDÜLLER ALALIM. GERÇİ BENDE DEĞİŞİK KOYDUM "CGWS" AÇILMIŞ HALİDE ÇAĞRI GENÇ WEB SİTESİ. AMA BUNDAN ÖNCE KELİME OYUNU YAPARAK HAYATİM"İN"CELİGİ AMATO"R"EKLAM GİBİ SİTELERİMDE OLDU...


SİTELERİMİZİN MUTLAKA BİR KÖŞESİNE TÜRK BAYRAĞI YERLEŞTİRELİM! NEDEN Mİ? YAPACAĞIMIZ İŞLERDE TÜRK GÜVENCESİ KATMAK İÇİN... MESELA BEN ATATÜRK RESMİ KOYDUM. SİTEMDE NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE! YAZISI VAR. BU BİRAZ MAKALE GİBİ OLDU AMA FORMU VE SİTEYİ KULLANAN ARKADAŞLAR BUNU OKUYUNCA BİRAZ DAHA DEĞİŞİK ŞEYLER YAPAR BENCE. EN AZINDAN SİTEYE 1-2 YORUM EKLENİR. SİTEYLE LİNK-TAKASA GEÇİLİR. AMAÇ EN İYİ SİTELERİ ORTAYA ÇIKARMAK BENCE.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu