Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj18.02.2010, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Lockerz Davetiye Bölgesi | Lockerz Bilgi | Lockerznet.tr.gg

Meraba arkadaşlar sitemiz daha bugün açıldı... Sitemizin ilk amacı lockerz davetiyesi göndermek... İkinci amacımız ise lockerz hakkında bilgiler vermek... Lockerz Nedir? vb. Konular hakkında bilgilerimizi yakında paylaşacağız... Ayrıca davet gönderdiklerimize süpriz hediyeler göndereceğiz... Ayrıntılı bilgi için ;

www.lockerznet.tr.gg
Mesaj19.02.2010, 12:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

1. Lockerz nedir? Lockerz.com günlük anket sitesidir. Sitede her gün çeşitli sorular yayınlanmaktadır ve siz de bu sorulara cevap verebilmektesiniz.Sorular genelde çoğunluğun zevkleri, alışkanlıkları ve yaşam tarzı hakkındadır.

Bu şekilde toplayacağınız PTZ ‘lerle çeşitli ürünler satın alabilirsiniz.

Lockerz.com 2009 yılı içerisinde açıldı ve son 1 aydır Türkiye ‘ye de kargo yollanmakta.

Kısaca ürünlere ve bu ürünler için toplamanız gereken puanlara bakacak olursak;

Apple iPod Touch 32 GB = 600 PTZ

Apple iPod Touch 8 GB = 325 PTZ

PlayStation 3 120 GB = 650 PTZ

iPod Nano 8 GB = 300 PTZ

Nintendo WII = 250 PTZ

Sony PSP = 200 PTZ

XBOX 360, Notebooklar, Netbooklar ve daha birçok ürün.En ucuz ürün 35 PTZ ‘den başlıyor ki zaten üye olduğunuzda daha 50 – 100 PTZ kazanabiliyorsunuz.

Sistemden nasıl PTZ kazanacağınızı özetleyecek olursak,

1 - Ankatlere katılarak, doğru cevapladığınız veya cevap verdiğiniz her anketten PTZ kazanmaktasınız.

2 - Her gün siteye kullanıcı girişi yaptığınızda 2 PTZ kazanıyorsunuz.

3 - Sisteme her üye yaptığınız ilk 20 kişiden, kişi başı 2 PTZ kazanmaktasınız.

4 - Sisteme kazandırdığınız üyelerin sayısı 20′yi geçtiğinde, artık her yapacağınız üyeden, kişi başına 4 PTZ kazanacaksınız.

5 - İlk üye olduğunuzda ve hesabınıza giriş yaptığınızda bir kereye mahsus oynayabileceğiniz oyun ile, ekranda yağan paralardan ne kadar toplarsanız o kadar PTZ kazanıyorsunuz.Sadece o oyundan 50 – 100 arası PTZ kazanabilirsiniz.

6 – Sistemde sık sık çeşitli kampanyalar yapılmakta.

Örneğin :

- Dün : 100 USD değerindeki Amazon alışveriş çekini sadece 10 PTZ ‘ye sistem üyelerine sundular.Dilerseniz, hesabınızdan ödeyeceğiniz 10 PTZ karşılığı 100 USD ‘lik Amazon hediye çekini alabiliyordunuz.

- Bugün : 250 PTZ ödüllü piyango için başvurular vardı, hesabınızdan 10 PTZ ödeyerek piyangoya katılabiliyordunuz.

Bunlar gibi çeşitli fırsatlar sık sık sistemde yer almakta, sisteme kullanıcı girişi yaptığınızda karşınıza çıkan ilk ekranda haber olarak yer almaktadır.

2. Lockerz’da ne satın alınabilir? Biz en iyi marka ve mağazaların en son çıkan binlerce ürününü çeşitli kategoriler altında topladık. Elektronik cihazlardan, şık giyim aksesuarlarına hatta spor malzemelerine kadar çok geniş ürün yelpazesi mevcut durumda. Lockerz üyelerimize yakında müzik, video gibi ürünleri de sanal ortamda satın almaya imkan kılacak.

3. PTZ ile Lockerz’da ne yapabilirim? PTZ’yi sadece www.Lockerz.com‘ da kullanabilirsiniz. PTZ ile ücretsiz ödüllerin dışında piyangolara katılabilir, yardım kuruluşlarına bağışlarda bulunabilirsiniz. Siteye üye olduktan sonra PTZ ile dünya genelindeki markaların inanılmaz indirimlerinden yararlanılabilir, nakliye ücretsizdir, VIP deneyimlerinin yanı sıra ücretsiz ödül ve yardım kuruluşlarına bağışlar PTZ reyonunda.

4. Neden Lockerz’da hediye puanları düşük tutuluyor ? Bizler, siz üyelerin yardımı ile sitemizi inşa ediyoruz. Bu yüzden PTZ değerleri düşük tutuluyor. 1 Aralık itibariyle hediye ürünler 4 katına çıkacak olsa da PTZ kazanma şansı hala çok etkin birşekilde Lockerz üyelerine sunulacaktır.

5. “More Soon” ne anlama geliyor? Bizler daha fazla ürünün PTZ Yerinde (PTZ Place) yer alması için çalışıyoruz. Bizler periyodik olarak PTZ Yerinde ürünleri restoklayacağız.

6. Bir daha ki “restok”ta neler olacak? Sitedeki yüksek trafik sorunlarına rağmen, stok tarihleri önceden ilan edilecek. Ancak sonraki stoklamada ilk önce Z-List üyeleriyle sınırlandırılacak ve Kasım ayı içerisinde olacak. Kasım sonundan önce yine genel kullanıcılar adına bir stoklama daha olacaktır. Bizler stok tarihlerini sadece sitedeki Hallway(Ana Sayfa) da açıklayacağız.

7. Uluslararsı kargolama olacak mı ? Evet. Vergilendirme ve kanunlar o ülke sorumluluğunda olcak. Harç ve vergi ödeme durumunda kalabilirsiniz. Daha iyi bilgi için bu bağlantıyı kontol edebilirsiniz. http://fedex.com/us/international/irc/profiles/?link=2

8. Kargom bana ne zaman ulaşacak (yani, PTZ yerinden alınan ödül, satın alınan sipariş,Z-List Tshirt’ü) ABD içine 2 hafta, ABD dışına ise 14-21 gün arası.

9. Kaç hesaba sahip olabilirim ? Üyenin kişi başı tek hesap hakkı vardır. Ancak bir ev içindeki her kişinin kendine ait hesabı olabilir.

10. Lockerz nasıl para kazanacak ? Bu sonbahardan başlayarak Lockerz’da ürünleri satın almak mümkün olacaktır. Ama endişe etmenize gerek yok PTZ Yeri daha fazla ürün ve deneyimlere sahne olacak.

11. Lockerz tam anlamıyla ne zaman kullanılacak ? Lockerz ilk aşamayı başlattı. PTZ Yerinde, ödüller şimdi mevcut durumda. Diğer bileşenler yakın bir zamanda piyasaya sunulmuş olacak. Tam anlamıyla site 1 Aralık itibariyle yayında olmuş olacak.

12. Sitenin maskotu haline gelen Odyss adlı köpeğinin cinsi nedir ? Soru için teşekkürler! O bir Norwich teriyeridir.
Mesaj19.02.2010, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

alt üyeniz oldum başarılar
______________
Forum imzanız 468x60 boyutunu geçmektedir.
@odev-arsivleri
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu