Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.03.2010, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslında aylar önce kocaman banner reklam geldi iyi tamam şimdide popup reklam onada tamam dedik ama neden hala reklam kaldırma secenegi (ücretli) olmadan reklam konuluyor bize secme hakkı tanınmıyor ben reklam sorunu yaşayıp hitim düştükten sonra reklam kaldırma secenegi gelse ne olur gelmese ne olur? koy extralara premıum sistemini ondan sonra reklam ekle şu kadar ücreti de bizde bilelim kimsede polemik yapmasın
Mesaj03.03.2010, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

kingcss yazmış:
Evet.
Pek güzel bir yöntem olmasada eğer biraz sabrederseksek daha güzel yöntemler bulunup değiştirilecektir.
Yani bir bedava site açmamızı sağlayan bir site ve ekstra vb. imkanları sunuyor.
Gerçekten güzel bir sistem.
Pop-up ve Reklamlardan şikayetçi olmamalıyız bu yüzden.
Eminim "Bedava-Sitem" gibi bir sisteme sahip olsak bizde "Pop-up" Ve Daha kötü reklam şekillerini yayınlatırdık.
Ama bir başka düşüncem de "Reklamlar & Pop-Up"lar biraz kötü oluyor.
Birinden biri olsa daha iyi olurdu.
Bazı arkadaşlar "Peklamlar" Ve "Pop-up"tan çok fazla para kazanıldığını söylemişler. Aslında tam tersi bu reklam işlerinde çok fazla para döndüğü doğru ama o kadar abartılacak bir miktar da değil.

"Bedava-Sitem"in ayakta durmasını sağlamak için şikayetçi olmak yerine "Bedava-Sitem" reklamlarına Ve "Pop-up" taki reklamlara tıklayarak "Bedava-Sitem"in gelir sağlamasına yardımcı olmalıyız.

Vallah Berkay Cım Bu Reklamlar İleride Daha Büyür İse Düşünmek Bile İstemiyorum
Sitenin %50 si Reklam %50 si Tasarım ..?
Mesaj03.03.2010, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim düşüncem;
Bu reklamlara çerçeve eklenince çok karizmatik duruyor xD Mr. Green
Ama reklamlar kalksa daha güzel olur.
Mesaj03.03.2010, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

odev-arsivleri yazmış:
Böyle imkanları hiçbir bedava site yada blog siteleri yapmıyor.Birçok imkanları bize tanıyor ve bunun yanında herhangi bir ücret almadan bu extraları bize sunuyor.Üstte reklam olmuş,pop-up olmuş ne olcak arkaşlar size bi zararı varmı hitinizmi düşüyor v.s,bilindiği gibi tüm dünya bu krizin içinde webme'ninde böyle bir krizle karşılaşması normal bir durum.Herşeyi kötü tarafından görmeden diğer iyi tarafından bakmayı bilelim...

arkadaşım haklsın abi baradağ dolu tarafından bakmak lazım,pop up reklam kullanıcıyı rahatsız ediyor ,bizzat benide :@ ha şöyle bişey var beğenmeyen kullanmaz ama emek verdiğim diğer siteler için çok kötü olucak Sad
Mesaj03.03.2010, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

dogugundemi yazmış:
kingcss yazmış:
Evet.
Pek güzel bir yöntem olmasada eğer biraz sabrederseksek daha güzel yöntemler bulunup değiştirilecektir.
Yani bir bedava site açmamızı sağlayan bir site ve ekstra vb. imkanları sunuyor.
Gerçekten güzel bir sistem.
Pop-up ve Reklamlardan şikayetçi olmamalıyız bu yüzden.
Eminim "Bedava-Sitem" gibi bir sisteme sahip olsak bizde "Pop-up" Ve Daha kötü reklam şekillerini yayınlatırdık.
Ama bir başka düşüncem de "Reklamlar & Pop-Up"lar biraz kötü oluyor.
Birinden biri olsa daha iyi olurdu.
Bazı arkadaşlar "Peklamlar" Ve "Pop-up"tan çok fazla para kazanıldığını söylemişler. Aslında tam tersi bu reklam işlerinde çok fazla para döndüğü doğru ama o kadar abartılacak bir miktar da değil.

"Bedava-Sitem"in ayakta durmasını sağlamak için şikayetçi olmak yerine "Bedava-Sitem" reklamlarına Ve "Pop-up" taki reklamlara tıklayarak "Bedava-Sitem"in gelir sağlamasına yardımcı olmalıyız.

Vallah Berkay Cım Bu Reklamlar İleride Daha Büyür İse Düşünmek Bile İstemiyorum
Sitenin %50 si Reklam %50 si Tasarım ..?

kesinlikle katılıyorum
Mesaj03.03.2010, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

htlmkodes yazmış:
yusufck18 yazmış:
Ya Demekki ihtiyaçları var arkadaşlar neden böyle diyosunuz ki ...

Bundan Sonra senin Hiç bir yazını takmıyorum bile Saçma konuşuyorsun Koskocaman webme diyorlardı Noldu 2 dkda battı eskiden reklam bile yoktu sen ne diyorsun ya Kücük reklam vardı Sonra büyüdü sonra dahada büyüdü sonra Pop up Oldu Daha ne olsun.. İhtiyac ihtiyac bu ne ya Eskiden ihtiyac neden yoktu Ne degiştiki sistem gine aynı sistem mastaflarımı oldu güldürmeyin Beni Ya Bundan Sonra sen Lütfen Yazma !! Yazıyorsan incele biraz Haklının yanında ol ezilme Geri kalma diyorum saha yusuf başka söze Ne gerek varki Bİr cok üstad kaybetildi kaybediliyor Diyorlar eskiyi kazancaz Böylemi kazanılcak Artık Gerekli tek şey son Noktaa .

valla doğru yav gelişen değişsen bişeyde yok,2-3 senelik şirket sürekli bişeyler ekliyo,yakında reklama tıklamayan sitesine giremez fealnda koyarlar Very Happy Very Happy
Mesaj03.03.2010, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumland yazmış:
Benim düşüncem;
Bu reklamlara çerçeve eklenince çok karizmatik duruyor xD Mr. Green
Ama reklamlar kalksa daha güzel olur.

O Kadar Demedık Be Kardeş Sonucta Bs Kazanacak İse Tek Reklam Olmasını İstiyoruz
Mesaj03.03.2010, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne bu ya önceden sadece bu site bedava-sitem yapıldı yazıyordu sonra reklama döndü sonra büyüttüler yetmedi popup yapacaklar
Bu şekilde çoğu kişi bs yi bırakır (öncelikle ben) o zaman dahada gelirler azalır
zaten kullanıcılar az
Mesaj03.03.2010, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pop up reklam google sevmez yine pr düşecek yha ;(
Mesaj03.03.2010, 16:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

reklamkazanci yazmış:
Ne bu ya önceden sadece bu site bedava-sitem yapıldı yazıyordu sonra reklama döndü sonra büyüttüler yetmedi popup yapacaklar
Bu şekilde çoğu kişi bs yi bırakır (öncelikle ben) o zaman dahada gelirler azalır
zaten kullanıcılar az

hiç sorma valla şaşırdılar nasıl kazanacaklarını.728x90 yetmiyrmuş gibi üstünede popup allahım yav
Mesaj03.03.2010, 17:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin üstündeki 728x90 reklam yerine 2 adet yan yana 468x60 reklam olsa daha güzel olur ayrıca sitenin altınada 2 adet 468x60 boyutunda banner koyarlarsa daha iyi olur Smile
Mesaj03.03.2010, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-hastane yazmış:
Sitenin üstündeki 728x90 reklam yerine 2 adet yan yana 468x60 reklam olsa daha güzel olur ayrıca sitenin altınada 2 adet 468x60 boyutunda banner koyarlarsa daha iyi olur Smile

Bu Seferde 2 Katılı oluyor Aynı Yola Cıkarıyorsun KArdeşim Wink
Mesaj03.03.2010, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

En iyisi reklamlarımızı kendimiz secelim ?
reklam sayfamız olsun kendi reklamlarımızın temasını ya da cıkacak reklamları felan secelim.Hem temamıza uydururuz hemde göz hosmutlugunu yakalarız. Idea
Mesaj03.03.2010, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oda Zor Bea Hiç Reklam Koymasınlar Daha iyi O zaman Very Happy
Mesaj03.03.2010, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

kaidem yazmış:
En iyisi reklamlarımızı kendimiz secelim ?
reklam sayfamız olsun kendi reklamlarımızın temasını ya da cıkacak reklamları felan secelim.Hem temamıza uydururuz hemde göz hosmutlugunu yakalarız. Idea

Biz Kaldırılmasından Yanayz Sen Diyorsun Kendımız Secelım Very Happy
Önceki mesajları göster: