Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.03.2010, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen yardım edin...Çıldırmak üzereyim...

Crying or Very sad Sayfalarımı değiştir kısmına gelerek oluşturduğum sayfaya resim ve metin ekliyorum.Ardından kaydet diyorum.Kaydediyor.Fakat siteye girdiğimde metni ve resimleri eklediğim şekilde değil yerleri karışmış ve çoğu silinmiş şekilde buluyorum.Tekrar sayfalarımı değiştir kısmına gidip sayfaya baktığımda aynı sitedeki gibi karşık ve çoğu silinmiş.Defalarca denedim hep aynısı oluyor.Hatta başka bir şekide internete aktarıp htm olrak yapıştırıyorum yine başta herşey normal kaydet diyip siteye baktığımda herşey bozulmuş.Lütfen yardım edin aynı metbni kaç kez oluşturmaya çalıştığımın sayısını dahi hatırlamıyorum...B sorunun nedeni ne olabilir ve nasıl çözebilirim.Yardım ederseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

not: Açık ve çok basit anlatmanızı rica ediyorum.Daha çok yeniyim çok az şey biliyorum... Exclamation

not:Ayrıca google site ekleme ile ilgili birçok başlık açılmış ama çok karışık anlatılmış Daha bait anlatabilir ve eklemek için gireceğimiz yerin adresini yazarsanız çok sevinirim... Exclamation

Heşey için şimdiden teşekkürler...

[/b]
Mesaj09.03.2010, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaş bende düzgün gözüküyor.Ekran Görüntüsünü çekip gönderirsen iyi olur.

Lütfen Tıklayınız..!!
JooPlus İnternet Yazılımımız B-S'de Yeni Çağ açıcak...
Mesaj09.03.2010, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar

Googleye kayıt en basit ve resimli şekilde anlatılmıştır

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25681

Ayrıca sitenizin düzeninde bir karışıklık yok şuanda normal görünüyor