Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj18.08.2007, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu: acill cevap

merhaba ben siteme bi şey eklediğim zaman o eklediğim şey bütün linklerde gözüküyor
mesela müzik bölümümde sadece müzik olsun istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj18.08.2007, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu: ACİL CEVAP

ŞÖYLE YAPABİLİRSİN. ( BİRAZ UZUN OLDU AMA İŞİNE YARAYABİLİR. BEN TAMAMINI Bİ OKU DERİM.TERCİH SANA KALMIŞ)
SİTEYE GİRİŞ YAP. SAYFALARIMI DEĞİŞTİRE GEL. SİTENDE MÜZİK BÖLÜMÜ İÇİN MENÜ YOKSA YENİ SAYFA EKLE DE. Menü elemanlarının başlığı YAZAN YERE ÖRNEĞİN MÜZİK, MÜZİK BÖLÜMÜ VB. KENDİ İSTEĞİNE GÖRE YAZABİLİRSİN.DAHA SONRA ÖRNEĞİN RADYO EKLEYECEKSİN DİYELİM. BEDAVA-SİTEM.COM ANASAYFASINDA FORUM MENÜSÜ VAR ORADAN CANLI RADYO KODLARINI ARAŞTIR.BULURSAN CTRL+A YAP VEYA FARENİN SOL TUŞUNA BASILI TUTARAK KODUN HEPSİNİ SEÇ VE FARENİN SAĞ TUŞUNA BASIP KOPYALA DE. DAHA SONRA Ana Sayfa'ya mı koyulsun?
YAZAN YERE GEL. ORADAN MÜZİK BÖLÜMÜ NENÜSÜ BUTONUNUN GÖSTERİLECEĞİ YERİ SEÇ. Ana Sayfa'ya mı koyulsun? YAZISININ ALTINDAN SOL ÜST KÖŞEDEN KAYNAK YAZISINI SEÇ VE KODU YAPIŞTIR VE SAYFAYI DEĞİŞTİR DE EN ALTTAN. EĞER KOD SAYFANDA YAZI ŞEKLİNDE GÖZÜKÜYORSA İLK ÖNCE KODU YAPIŞTIR DAHA SONRA KAYNAK YAZISINI SEÇ. VE SAYFAYI DEĞİŞTİR DE.TAMAM. MÜZİKLERİNİ DE BÖYLE YAPABİLİRSİN. AMA BAZI MÜZİKLER İÇİN MP3 ÜN OLMASI GEREKEBİLİR VE/VEYA UPLOAD YAPMAN GEREKEBİLİR.

UMARIM İŞİNE YARAMIŞTIR.
Mesaj18.08.2007, 21:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kısaca Anlatmak İstiyorum Sayfalarımı Değiştir Bölümünden Yeni Sayfa Ekle Butonuna Tıkla Ve Üste Butonun İsmini Yaz Alt Alanada HTML Kodunu Yapıştır Saygılar...
______________
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu