Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj18.08.2007, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Site içeriğini değiştirme

Arkadaşlar site ile ilgili her hangi bir değişikliği nasıl yapıyoruz (Ben ilk defa site oluşturuyorum) burada loginden yapılacağını söylüyor ama açıkçası anlamadım şimdiden teşekkürler
Mesaj18.08.2007, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaşım Konu Yanlış Yere Açılmış Ama Yenisin Önemli Deil Razz Bu sorunun Aynısını Bi Arkadaş Daha Sormuştu Ona Anlattıgım Kısa Bi Yazıyı Buraya Yapıştırayım İnş Yardımcı Olurum

Www.Bedava-Sitem.Com ' a Gir Sitene Giriş Butonu Var Oraya Giriyorsun

Aşagıdakiler Karşına Çıkacak
Tasarım ayarları = Tasarım'ı Buradan Deyiştirebilirsin

Resimlerimi yönet = Buradan Resim Ekleyip Silebilirsin

Sayfalarımı değiştir = Buradan Yeni Sayfa Oluşturup İçerik Ekleyebilirsin

Ekstraları değiştir = Buradan Siten için Extra Ayarları Alabilrsin

Ayarlar = Buradan Sitenin Ayarlarını Yapabilir Şifreni Buradan Değiştirebilirsin

Çıkış = Buradan Çıkış Yapabilirsin


Bi Teşekkür Yeterlidir Benim için Razz ...
Mesaj18.08.2007, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu: SİTE İÇERİĞİNİ DEĞİŞTİRME

İLK ÖNCE KOLAY GELSİN VE HAYIRLI OLSUN DİYORUM ARKADAŞ. SİTENİN İÇERİĞİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORSAN ŞUNLARI YAPICAKSIN.

1-) SAĞ TARAFTA SİTEYİ İLK ALDIĞINDA DEĞİŞTİRMEDİYSEN EĞER SAYFA HAKKINDA DİYE YAZAN BİR YER VARDIR. ORAYI DEĞİŞTİRMEK İSTİYORSAN SİTENE GİRİŞ YAP. EN BAŞTA TASARIM AYARLARI DİYE Bİ BUTON VAR. ORAYA TIKLA. 1. ekstra kutunun içeriği (sağ), Sağdaki 2. kutunun baslığı.... DİYE DEVAM EDER. ORALARA İSTEDİĞİN YAZIYI VE/VEYA HTML KODLARINI EKLEYEBİLİRSİN. HTML KODLARINI ARAMA MOTORLARINDAN VE/VEYA SİTEYE GİRİŞ YAPTIĞIN ZAMAN FORUM BUTONU VAR ORAYA TIKLA ORADAN ARAŞTIR.

2-) NAVİGASYON (BAŞLIĞI) YAZAN YEREDE İSTEĞİNE GÖRE YAZI YAZ. DAHA SONRA SAYFALARIMI DEĞİŞTİR BUTONUNA TIKLA MENÜ, HTML KODU, RESİM, SAAT.... İSTEDİĞİNİ EKLE.

3-) FORUM EKLEMEK İSTİYORSAN EKSTRALARI YÖNET(DEĞİŞTİR) BUTONUNA TIKLA. EKSTRAYI AKTİVE ET BUTONUNUN SOLUNDAKİ KUTUCUĞA TIKLA FORUM' U SEÇ DAHA SONRA EKSTRAYI AKTİVE ET'E TIKLA TAMAM. İSTERSEN SİTENE GİRİŞTE GİRİŞ BUTONU DA KOYABİLİRSİN. BUNUN İÇİN İNTRO VEYA FLASH İNTRO SEÇENEKLERİNİ FORUMU AKTİVE ETTİĞİN YERDEN SEÇEBİLİRSİN.

4-) AYARLAR MENÜSÜNDEN(BUTONUNDAN) SİTENİN BAŞLIĞINI EN ÜSTTEKİ STANDART RELAM YAZISI VARYA ONUN ALTINDAKİ KUTUYA(LOGOYA) İSTEDİĞİN BAŞLIĞI YAZABİLİRSİN.

5-) RESİM EKLEMEK İÇİN SİTENE GİRİŞTE RESİMLERİMİ YÖNET BUTONU VAR ORAYA TIKLA. GÖZ AT DE RESİM VARSA SEÇ.TAMAM DE. DAHA SONRA RESİMLERİ YOLLA VAR ALTTA YEŞİL OK ONA BAS.

6-) VİDEO EKLEMEK İÇİN EKLEYECEĞİN VİDEOYU UPLOAD ETMELİSİN.ANLATMASI UZUN İŞ. GİRİŞTEKİ FORUM BUTONUNDAN ARAŞTIRABİLİRSİN.

7-) MP3 YÜKLEMEK İÇİNDE UPLOAD YAPMALISIN.

Cool HTML KODLARINI VE BAZI RESİMERİ EKLEMEK İÇİN KODU VE/VEYA RESMİ EKLEYECEĞİN SAYFAYI/MENÜYÜ SEÇ. AZ BEKLE. SAYFA OTOMATİKMAN KENDİLİĞİNDEN YENİLENİCEK. DAHA SONRA EN BAŞTA SOL KÖŞEDE KAYNAK YAZAN YER VAR ONA TIKLA DAHA SONRA SAYFAYI DEĞİŞTİR DE. AMA BAZI KODLARI TAM ÇALIŞTIMIYORVE SAYFADA YAZI ŞEKLİNDE ÇIKIYOR.BÖYLE OLURSA İLK ÖNCE KODU EKLE DAHA SONRA KAYNAK DİYEN YERİ İŞARETLE VE DAHA SONRA SAYFAYI DEĞİŞTİR DE. OLMAZSA BAŞKA ÇÖZÜM YOLU BEN BİLMİYORUM.

9-) SİTENİ FORUMDA TANITABİLİR VE REKLAMINI YAPABİLİRSİN YANİ BU SİTEYE GİRİŞTEKİ FORUMDA. YADA ARAMA MOTORUNA (GOOGLE, YAHOO! VB.) SİTE EKLE YAZ. GELEN SAYFALARDAN İSTEDİĞİN ADRESİ SEÇ. İSTENEN YERLERİ DOLDUR. SİTEN EN FAZLA 3-4 GÜN SONRA GÖZÜKÜR

BENİM BİLDİĞİM KADARIYLA HEPSİ BU KADAR. UMARIM YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR. SİTEYİ TAMAMLADIĞIMDA SİTEME BEKLERİM. MUTLU VE SAĞLIKLI YILLAR.[/u]
Mesaj20.08.2007, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok teşekkür ederim. sağolun
.davut ağbal.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu