Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.03.2010, 23:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Üstadlarım yardım edin lütfen

Merhaba arkadaşlar
Ben gecen gun lıgtv yayını yapan bir siteden facetr diye bir tolbar indirdim tolbar google gıbı ama radyo dinliyebılır ve ligtv maclarını ızlettıren sıtelerın lınklerıne daha cabuk ulasabılırsın özellikleri bunlar 5dakıka felan kullandım sonra baktım bı işe yaramaz ekran kuculuyo bende sildim ama bugun baktımkı bir forumda bu tolbarı yuklayen bırı bısey yazmıs yuklemeyın sakın evime mahkeme celbi geldi diye bu tolbarı ındırınce pcdekı bılgılerı ıp adresını felan alıp arsiv yapıp kaçak ligtv izliyo diye polıse verıyolarmıs elemanın dedıgıne gore ne yapmam lazım format atsam bir faydası olurmu sizce?
Sizce ben ne yapmalıyım*?
Bide diyelimki mahkemeye cıktım dedim hakıme ben bunu filanca siteden aldım merak ettıgım için tolbarın ne oldugunu bılmıyordum meraktan indirdim desem sizce bir faydası olurmu aldıgım siteyi solesem...
Mesaj24.03.2010, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba...
Kullandığınız adsl operatörün müşteri hizmetlerini arayıp yardım istemenizi öneriyorum. Onlar bizden daha geniş kapsamda yardımcı olacaklardır... Ayrıca bir şey olmayacağını umut ediyorum... Sonuçta siz bir kullanıcısınız... Bu durumda sizinde sitesinde yayınlayan kişiye dava açma talebiniz olur... Kandırıldıgınız için ama indirdiğiniz siteye tekrar girip sözleşmeyi okumanızda fayda vardır...