Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.04.2010, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Rusyada uçak düştü polonya devlet adamlarını kaybetti

Polonya Devlet Başkanı Lech Kaczynski ve Beraberindeki Heyeti Taşıyan Tu -154 Tipi Uçağın Aşırı Sisli Havada İniş Yapmaya Çalışırken Düştüğü ve Uçakta Bulunan 132 Kişiden Kurtulan Olmadığı Bildirildi.

Polonya Devlet Başkanı Lech Kaczynski ve beraberindeki heyeti taşıyan Tu-154 tipi uçağın aşırı sisli havada iniş yapmaya çalışırken düştüğü ve uçakta bulunan 132 kişiden kurtulan olmadığı bildirildi.
Rsuya'nın batısındaki Smolensk kentinde iniş sırasında düşen uçakta Polonya Merkez Bankası Başkanı Slawomir Skzpek ve bazı üst düzey hükümet yetkililerinin de bulunduğu kaydedildi.

Smolensk Bölge Valisi Serfey Antufyev yaptığı açıklamada, kazadan kurtulan olmadığını söyledi.

9 Günde Sigara Nasıl Bırakılır? Videoyu İzleyin!

Rus televizyonları, havaalanına 2 kilometre mesafede ormanlık alana yayılan uçağın enkaz görüntülerini yayımladı.

Polonya Dışişleri Bakanlığından bir yetkili de uluslararası haber ajanslarına yaptığı açıklamada, "Uçak düştükten sonra alev aldı. Kurtarma ekipleri aşırı hasar gören uçaktakileri çıkarmaya çalışıyordu" dedi.

Reuters haber ajansı, uçakta Kacyznski'nin eşinin yanı sıra Polonya Genelkurmay Başkanı Franciszek Gagor ve Polonya Dışişleri Bakan Yardımcısı Andrej Kremer'in de bulunduğunu duyurdu.

Kaczynski ve beraberindeki heyet, Sovyetler Birliği liderlerinden Josef Stalin dönemindeki Rus ve Polonyalı kurbanlar için düzenlenen anma törenine katılmak için Smolensk kenti yakınlarındaki Katin'e gideceklerdi.

Mesaj10.04.2010, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet

Mesaj10.04.2010, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

komedyenbakkali yazmış:
evet

Bunun altında komplo seziyorum, tesadüf olamaz

Hv.Svn. Kd. Er
Mesaj10.04.2010, 21:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

kesinlikle arkadaşlar düşünsenize devleti yöneten bakanlar bir uçak kazasında yok oldu polonyada bayrakları yarıya indirildi

Ülkede yas ilan edildi

erken seçimlere gidilicek

Gerçekten zor bir durum ve soğuk kanlı olmak gerekiyor böyle birşey başımıza gelse allah göstermesin

bu krizde birde böyle birşeyle türkiyenin hali ne olurdu acebaa

Allah yardımcıları olsun
Mesaj10.04.2010, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

gececi40 yazmış:
kesinlikle arkadaşlar düşünsenize devleti yöneten bakanlar bir uçak kazasında yok oldu polonyada bayrakları yarıya indirildi

Ülkede yas ilan edildi

erken seçimlere gidilicek

Gerçekten zor bir durum ve soğuk kanlı olmak gerekiyor böyle birşey başımıza gelse allah göstermesin

bu krizde birde böyle birşeyle türkiyenin hali ne olurdu acebaa

Allah yardımcıları olsun

Onların Anayasasına göre 60 gün içinde şeçim yapılmalı

rankend on deviantART
Taklitlerden sakının : rankend forumexe hesabı özenti taklittir.
Mesaj10.04.2010, 22:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Onların Anayasasına göre 60 gün içinde şeçim yapılmalı

bu konuda pek bir bilgim yok ama doğrudur

1 ayda çözerler hemen bizde olsa Smile

devlet çökerdi heralde olağanüstü hal ilan edilirdi
Mesaj10.04.2010, 23:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

gizliarsiv yazmış:
komedyenbakkali yazmış:
evet