Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj26.05.2010, 22:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Rusça Dil Kursu - Belarus - Beyaz Rusya

www.ruscakursuruscakursu.tr.gg

Sevgili Arkadaşlar,

Beyaz Rusya'da Minsk ve Baranoviç Şehirlerinde Rusça Dil Kurslari Organize etmekteyiz.

Ekim , Kasim , Aralik , Ocak ve 1 Temmuz ' da Yaz Rusça Dil Kurslari Baslamaktadir.. Referanslalarmızla sizlere güvenli ve en uygun eğitimi vermeye devam ediyoruz.. Sitemizde Kurslara katılan arkadaşların resimleri,videoları,yorumları , fiyat , rusça kurs ve Belarus'da üniversite eğitimi hakkında bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz..

RUSÇA'YI BEYAZ RUSYA'DA, MİNSK VE BARANOVİÇ DEVLET ÜNİVERSİTELERİNDE KURSLARA KATILARAK ÖĞRENİN...
RUSÇA ÖĞRENEREK HEDEFİNİZİ BELİRLEYİN,İŞİNİZ'DE KARİYERİNİZİ YÜKSELTİN, KARİYERİNİZİ RUSÇA ÖĞRENEREK ÇİZİN.

www.ruscakursuruscakursu.tr.gg

Neden Rusça ?
Rusçayı Türkiye’den daha ekonomik olarak öğrenebilirsiniz

Belarus Üniversiteleri, Rusça öğrenmek isteyenler için kaliteli bir eğitim ve çok ekonomik koşullar öneriyor!
Son yılların uluslararası pazarı olarak kabul edilen Rusya gerek yapılan iş ortaklıkları, gerek turizminin yaygınlaşmasıyla ülkemize giriş yapan Rus turist sayısının artması ve bunun sonucunda dili kullanabilen kalifiye elemana duyulan ihtiyaç Rusçayı son yılların en çok tercih edilen dilleri arasına yerleştirmiştir. Her yaştan her kesim için geliştirilen Rusça dil kurslarına katılarak sektördeki yerinizi şimdiden belirleyin !!!

Rusçanın günümüzün en önemli ticaret dillerinden biri olduğunu artık bütün otoriteler kabul ediyor. Rusça öğrenmek için artık yepyeni bir seçeneğiniz daha var. Son dönemlerde Rusya'da artan maliyetler, çok sayıda öğrenciyi Belarus’a yönlendiriyor. Eski Sovyetler Birliğinin eğitim başkenti olan Minsk'de çok sayıda üniversite, Türk öğrencileri Rusça hazırlık sınıflarına kabul ediyor.

Rus Dili, yüze yakın millet tarafından çok geniş bir coğrafya üzerinde konuşulmakta olan ve son yıllarda ülkemizde de son derece önem kazanmış bir dildir. Son dönemde Rusya, Eski Doğu Bloğu ve Orta Asya ülkeleriyle süratle artan ticari, kültürel, ekonomik ve turizme dayalı ilişkilerimiz ile ülkemizde birçok alanda Rusça bilen kalifiye veya kalifiye edilecek insan kaynağına ihtiyaç duyulmaktadır.

Günümüzde özellikle turizm sektöründe oteller ve seyahat acenteleri Rusça bilen personel konusunda sıkıntı yaşamaktadırlar. Dolayısıyla başta turizm sektörü olmak üzere pek çok sektörde Rusça bilen kişiler çok kolay iş bulabilmektedir.

ÖNEMLİ BİLGİ

Üniversite adına,Türkiye de sizden tüm ödemeyi talep eden firmalardan uzak durmanızı öneririz. ( bu şekilde tüm ödemeyi yapan öğrencilerin paralarının, aracı kurumlar tarafından okullara ödenmediği ve öğrencilerin okuldan atılmaları söz konusu olmuştur)

TÜRKİYE DE TÜM ÖDEMEYİ KABUL ETMEYEN TEK FİRMAYIZ. HER ÖĞRENCİ, KURS BAŞLANGICINDA KENDİSİ BİZZAT ÜLKE DE ÖDEMESİNİ YAPAR.

www.ruscakursuruscakursu.tr.gg

______________
Rusça'yı , Beyaz Rusya'da Minsk ve Baranoviç Şehirlerinde Rusça Dil Kurslarına Katılarak Öğrenin..
Rusça'yı Yerinde Daha Uygun Fiyat'a Öğrenin !!!

UĞUR KILIÇ

www.ruscakursuruscakursu.tr.gg
MSN - karabey_34( at )hotmail.com
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu