Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj01.06.2010, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu: İşte Herşeyi Bilen Kahin Baba Vanga

Arkadaşlar Geçen Hafta Bir Haberde Gördüğümde İnanmamıştım.Fakat Dün İnandım Çünkü İsrail Ve Türkiye ARasında Her An Savaş Çıkabilir.Size Anlatacağım Kişi İlginç Gelebilir.Fakat Bu Anlatacaklarımın Hepsi Gerçek.Bu Kahinin Dediklerinin Neredeyse Hepsi Gerçek.Adı Evangelia Dimitrova Pandeva Fakat Halk Ona Baba Vanga Diyor.Baba Vanga Ölmeden Önce Birkaç Bilgi.Söyledi Ve O Bilgiler Arasında 2010 Yılında 3.Dünya Savaşının Çıkacağı Var.Daha Önceden Obamanın Başkan Olacağını Bile Bilen Bu Kahinin Sadece Bu Değil Birkaç Bilgisi Daha Var İşte Aşağıda;

2008 - Dört ülkenin dört devlet başkanına suikast girişiminde bulunulacak ve bu III. Dünya Savaşı’nın başlama nedenlerinden biri olacak.(Gerçekleşti)

2010 - III. Dünya Savaşı Kasım 2010′da başlayacak ve Ekim 2014′e kadar sürecek.


2011 - Radyoaktif etkilerin yoğunlaşması nedeniyle hayvanlar ve bitkiler yok olma noktasına gelecek. Çünkü Müslüman ülkeler kimyasal savaş ile Avrupa’ya saldıracak.

2014 - İnsanlığın yarısı deri ve diğer organların kanser hastalığı ile boğuşacak.

2016 - Avrupa nüfusu yarı yarıya azalacak.

2018 - Dünyanın yeni hakimi Çin olacak ve Çin ekonomik olarak çok güçlenecek.

2023 - Dünyanin yörüngesinde hafif bir değişiklik olacak.

2028 - Tükenen petrol ve diger yeraltı kaynaklarının yerine yeni bir enerji kaynağı bulunacak.

2043 - Müslüman bir devlet yeniden Avrupa’nın tek hakimi olacak.

2046 - Tedavi edilmeyecek organ kalmayacak, bozuk ve hastalıklı organların yerine yenisi yapılıp takılacak.

2076 - Bütün dünyada sınıfsız komünizm sistemi yerleşecek.

2084 - Doğa kendini yenileyecek.

2088 - Tüm hastalıklar bir anda tedavi edilecek.

2097 - Yaşlanmanın önüne geçilecek.

2167 - Yeni bir din başlayacak.

2299 - Fransız partizanlar İslam dinine karşı ayaklanacaklar.

2304 - Ay’in gizemi açıklanacak.

3797 - Dünyanın son yılı… Başka bir gezegende insanlık yeni bir yaşam başlatacak.
Mesaj01.06.2010, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Birde Flood Oalcak Ama ;
Baba Vanga Hakkında Biraz Bilgi Ve resim;

Vanga (Evangelia) Dimitrova Pandeva 31 Ocak 1911′de Strumica, Macedonia’da doğdu. Bulgaristan’da Petrich kentinde yaşadı. Küçük yaşta annesiz kaldı ve babası da askere alınınca, yakınları tarafından büyütüldü, çocuk yaşlarda kaybolan eşyaların yerini bulmasıyla ünlendi. Savaştan geri dönen babası yeniden evlendi Petrich yakınlarında bir çiftlikte yaşamaya başladılar. Bir akşamüstü Evangelia tarladayken birdenbire bİr kasırga çıktı, rüzgar o kadar güçlüydü ki, ağaçları söküp atıyordu ve küçük kızı da alıp götürdü. Evangelia çok sonra çamurların ve taşların arasında yarı ölü bulunmuştu ve gözlerine dolan kumlar kör olmasına neden oldu, yapılan tedaviler de yarar sağlamadı.

Evangelia 16 yaşında kehanetlere başladı, ilk olayı babasının çalınan bir koyununu bulmasıydı. 30 yaşından sonra geleceği görme yeteneği arttı ve ünlendi, birçok yetkili onu ziyaret ediyorlardı. Söylendiğine göre Adolf Hitler Vanga’yı ziyaret etmiş ve kahinenin evini büyük bir huzursuzluk ve sıkıntı ile terk etmişti. Erkek kardeşi Vasil İkinci Dünya Savaşı başladıktan sonra orduya katılmaya karar vermişti, Evangelia bunu yapmamasını aksi halde 23 yaşında öleceğini söyledi ama Vasil dinlemedi ve Almanlar tarafından esir alındığında 23 yaşındaydı, idam edilerek öldürüldü. Daha sonraki yıllarda özellikle Bulgar yönetiminin üst düzey yetkilileri tarafından sık sık ziyaret edildi, bunların arasında eski Bulgar Başbakanı Zhan Videnov ile Komünist Diktatör Todor Jivkov’da bulunuyordu…

Kehanetleriyle gittikçe ünlenen Evangelia Dimitrova Pandeva ile görüşmek ve danışmak isteyenlerin randevuları Sofya Parapşisizm ve Telkin Bilim Kurumu’nca belirleniyor, sorulan sorular, yapılan açıklamalar ve kehanetler dosyalanıyordu. Alınan ücretler ise, parapsikolojik arastırmalarda kullanılmak üzere devlet bütcesine aktarılıyordu. Evangelia ise devletten aylık maaş almaktaydı. Kehanetlerinin % 80′inin doğru gerçekleştiği belirtilmiştir. Kehanette bulunurken etrafinda olusan enerji alanları, kehanetlerle öteki Duyu Dışı Algı yetenekleri arasındaki ilişki, beyninin başka insanlardan farkli olup olmadığı ve psikolojik durumu yıllarca izlendi, araştırıldı fakat bu çalışmaların ulaştığı sonuçlar, belirli bir olgunluğa ulaşılmadığı gerekçesiyle hala açıklanmadı ya da uygun bulunmadı.

“Korkunç, Amerikalı kardeşler, çelik kuşların saldırısıyla çökecekler, kurtlar inlerinde uluyacak ve masumların kanı fışkıracak…” Evangelia bu kehanetini 1989′da yaptı ve 11 Eylül 2001′de bilindiği gibi New York’daki İkiz Kuleler terörist bir saldırı sonucunda çöktüler, saldırı çelik kuşlar yani uçaklar tarafından yapıldı ve İkiz Kuleler’in bir diğer popüler adı “Kardeşler”di.

Evangelia 1981 öncesinde ise bir diğer öngörüde bulunmuştu… “Çok önemli, en yüce bir olay olacak, iki büyük lider el sıkışacak… Ama uzun bir zaman, sekizlerin sonuna kadar bekleyeceğiz, sekiz çok önemli ve sonunda dünyadaki en önemli barış anlaşması imzalanacak…” Ve Ocak 1988′de Gorbachev ve Reagan, bilinen zirvede el sıkışarak, imzalarını attılar ve insanlık tarihinde yeni bir çağ açıldı. Daha sonra Vanga Rusya’da yeni bir liderin çıkacağından da söz etti, bu lider Yeltsin’di ve yeni bir liderdi. Ve Rusya daha sonra Yediler Grubu’na katıldı ve bu grubun şimdiki adı G8′ler yani sekiz sayısı gerçekten önemliydi. Vanga daha önce de 1979′da şöyle diyordu; “Vladimir’in ünü ve şerefi bir buz parçası gibi eriyecek, geriye sadece Rusya’nın görkemli adı kalacak ama sonra dünyaya hükmedecek.” Bu da bir gerçek, Evangelia’nın 1979′da SSCB yerine Rusya adına kullanması ilginç. Ve Vladmir kim? Vladimir Lenin olabilir mi? Evangelia’nın bir diğer kehaneti ise şöyle…

“Birçok felaket ve afet dünyayı sarsacak, insanların düşünceleri değişecek ve inançlar yüzünden bölünecekler…” Bu da günümüzü iyi anlatan bir öngörü, yaşadığımız dönemde terörist saldırıların yanısıra doğal afetler gittikçe artıyor ve etnik çatışmalar önlenemez boyutlara doğru gelişiyor.

Evangelia Pandeva öngörü kaynağının görünmeyen yaratıklar olduğunu ve onların kim olduklarını bilmediğini söylüyordu. Kendi istediğinde onlara danışıyor ve onlar söz konusu kişinin yaşamına girerek nelerin olacağını Evangelia’ya iletiyorlardı. Aslında Evangelia bir medyum gibi davranıyor ve 200 yıl evvel ölmüş olan ruhlarla ilişki kurmakta olduğunu düşünüyordu. Evangelia’nın şifa gücü de vardı, bitkisel karışımları ve baharatları çeşitli hastalıklara karşı öneriyordu ama modern tıbba karşı değildi, sadece çok fazla kimyasal ilaç kullanımının vücudun doğal uyumunu bozduğunu iddia ediyordu. Ölümü ise şöyle yorumluyordu… “Size söylüyorum, bedenin ölümünden ve çünümesinden sonra da herşey canlıdır ama bedenin bir bölümü yani ruh ya da adı ruh olmayan birşey yokolmaz, adını kesin olarak bilmiyorum. Buna ikinci doğum diyebilirsiniz ama ben nasıl olduğunu bilmiyorum. O geriye kalan şey gelişmeyi sürdürür ve daha yüksek düzeylere ulaşır ve o şey ölümsüzdür…”

Öngörülerindeki başarılara rağmen karşık çıkanlar ve kuşkucular tarafından çok eleştirildi, kehanetlerinin anlaşılmaz olduğu söyleniyor, ancak bir olay olduktan sonra kehanete uydurulduğu iddia ediliyordu. Ama bu tüm kahinlerin başına gelen şeydi, doğru ya da yanlış sonuçta öngörülen birşeyler vardı. Evangelia Pandeva, gelecekteki olaylardan söz etti ama çok sık öngörüde bulunmuyordu ama şu öngörüsü ilginçti… “Önümüzdeki 200 yıl içinde, insanlık başka dünyalardaki kardeşleriyle zihinsel ilişki kuracak, onlar çok eskiden bizim dünyamızda yaşadılar, isimleri WamFim…”

1995′de bir öngörüde daha bulundu… “Kursk suyun altına batacak ve tüm dünya yas tutacak…” O yılda Kursk sözcüğünün farklı bir anlamı yoktu, Kursk bir Rus şehriydi ve sular altında kalacağı düşünülmüştü. Ta ki Ağustos 2000′e kadar, o tarihte Rus denizaltısı Kursk trajik bir kaza sonucunda battı ve tüm çabalara kadar içindeki 118 denizci kurtarılamadı ve gerçekten de tüm dünya üzüldü. Hiç kimse bu adın bir denizaltıya ait olduğunu aklına getirmemişti veya bilmiyordu.

Evangelia Pandeva, 11 Ağustos 1996′da öldü, halen adı Bulgar halkı tarafından saygıyla anılmaktadır. Ölümünden kısa bir süre önce Fransa’da yaşayan 10 yaşındaki bir kız çocuğuna tüm yeteneğini aktardığını söylemişti. Bu kızın şu anda 22 yaşlarında olması gerekiyor ama henüz adını ve öngörülerini duymadık. Belki o da Evangelia gibi, o da otuzundan sonra duyulacak ve tanınacak…
Mesaj01.06.2010, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepsini Okudum ..

Ama Bence Hepsi Gerçekleşmez
______________

www.wwe-yayin.tr.gg
Mesaj01.06.2010, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bazıları gerçekleşmez ama bunların çoğu benim tahmin ettiğim şeyler

çin bi ara süper güç olacak ama çok sürmeyecek çünkü çin in nüfusu çok yaşlı
hem 1 çocyk politikası hemde insanlar çok uzun ömürlü orda .
______________
Mesaj01.06.2010, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

wwe-yayin yazmış:
Hepsini Okudum ..

Ama Bence Hepsi Gerçekleşmez

Sadece 3 Tanesi Gerçekleşmedi.Onlarada ZAMAN vAR.
Mesaj01.06.2010, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

dizayn-net yazmış:
bazıları gerçekleşmez ama bunların çoğu benim tahmin ettiğim şeyler

çin bi ara süper güç olacak ama çok sürmeyecek çünkü çin in nüfusu çok yaşlı
hem 1 çocyk politikası hemde insanlar çok uzun ömürlü orda .

Sendemi Kahinsin Yani Mad
Mesaj01.06.2010, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

mr-raffy yazmış:
dizayn-net yazmış:
bazıları gerçekleşmez ama bunların çoğu benim tahmin ettiğim şeyler

çin bi ara süper güç olacak ama çok sürmeyecek çünkü çin in nüfusu çok yaşlı
hem 1 çocyk politikası hemde insanlar çok uzun ömürlü orda .

Sendemi Kahinsin Yani Mad


peygamberimizin doğumuyla kahinlik bitmiştir
______________
Mesaj01.06.2010, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Öyle Fakat;
Bu Kahinin Dediklerinin Neredeyse Hepsi Doğru.
Mesaj01.06.2010, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

orasını bilmek bana düşmez
______________
Mesaj01.06.2010, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Kahin Mahin Büyücü Müyücü Bende öle tahmin edebilirim. Arkadasimizin dedigi gibi Kahinik Bitmistir. Bütün olacaklari tek kisi bilir O da ALLAH (c.c.)
______________

Ne mutlu Türküm diyene! M. Kemal Atatürk
Mesaj01.06.2010, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tabiikide Öyle Fakat Bi Beni Dinleseniz Anlarsınız;
Bu Kadın:
Obamanın Başkan Olacağını 2 Sene Önceden
1.Dünya Savaşının Başlamasını 1 Sene Önceden Bilmiş.
Mesaj01.06.2010, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hepsi uydurma tutunca kahin oluyolar...


2.Dünya savaşının çıkacağını atatürk bile biliyordu atatürktemi yoksa kahindi Question
______________
Mesaj01.06.2010, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş;
İnternete Baba Vanga Diye Yazın Onca Sİte Var;
Hepsimi Yalan Sölüo.
Mesaj01.06.2010, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu ne yaa eğer doğru çıkarsa o müslüman ülke osmanlı olabilirmi acaba....
______________
Mesaj01.06.2010, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunlar sadece tahminden ibaret. bikere müslümanlıkdan sonra başka bir din gelmeyektir, dünyanın ne zaman son bulacağını da allah bilir. bikere şuanda yaşadığımız olayların çoğu kuranda ve hadislerde zaten geçiyo. böle şeylere inanmayalım arkadaşlar. Wink "hurafelerle yola çıkanlar köprü sonuna ulaşamaz" Exclamation
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu