Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.06.2010, 07:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selin hanım gitti bütün BSTürkçe'nin ayağı kaydı.

Cunobag hocamda ara sıra uğruyor. Çünkü dünya evine girecek yakında çok sık burada olamıyor : )

Modların çoğunu bende görmedim. Forumun başında Admin'i bile yok.
Çok büyük bir değişiklik yapılması gerekiyor.

Support'un başındaki Hakan Bey'in buna öncülük etmesi gerekiyor...
Mesaj11.06.2010, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet cüneyt [ cunobag ]hocamiz yakında dünya evine girecek [ mutluluklar Dilerim ]

forumda bir değişiklik yapılacaksa ilk başta foruma bir admin gelmeli ve moderatörlerden görevini yapmayanların görevden alınması gerekmektedir.. ayrica ÖRNEK SİTELER artik eklenmelidir. bu kaliteyi sarsan bir olaydır..
Mesaj11.06.2010, 11:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tespit ettiğiniz veya etmekte olduğunuz tüm hataları supporta iletmeniz en doğrusu olacaktır çünkü bizim bu başlık altındaki tüm sorunları tek bir seferde supporta atmamız mantıklı değil..

Ayrıca forumdaki kullanıcıları kışkırtmaktan vazgeçelim (söz meclisten dışarı).
Ne zaman bir fırsat yakalansa hemen kışkırtma hangi moderatör istemeski 7/20 online olmak ama hangi kullanıcı gidip o moderatöre sormuş ki: ''Neden girmiyorsun kardeşim ?'' Sadece laf üretliyor başlık açılıyor..Kendi adıma konuşayım:
Ben istemez miyim foruma 24 saat girmeyi ama imkan buldukça giriyorum ve offline olan kullanıcılar görsün diye ya da ''Hee bu görevini yapıyor'' densin diye girmiyorum gerçekten içimden gelerek kontrol etmek için giriyorum..
Biliyorum şu sıralar pek fazla aktif değilim fakat nedense birkaç kişi dışında nerdesin diyen yok ve hakkımda yazılıp çiziliyor.. Eğer nerde olduğumu öğrenmek isteyen arkadaşlar varsa özelden ulaşabilirler..

En son tumhepsiburada tarafından 11.06.2010 11:26:18 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj11.06.2010, 16:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatör arkadaşlardan bazılarının neden girmediğini biliyoruz.. Kullanıcılarla görüşmelerde bunları dile getiriyorlar zaten. O moderatör arkadaşlara lafımız yok..
Ama moderatörlüğe getirildiğinden beri sürekli mazeret söylenen moderatörler neden hala moderatörlüğü bırakmıyor anlamış değiliz..

@tumhepsiburada
Sana sözüm yok şahsen. Biliyoruz neden girmediğini..
Ama şunu söyliyeyim. Support'a mail ata ata bi hal olduk desek yalan olmaz herhalde?
Yok sorun çözülcek, yok Almanya'ya ilettik, yok moderatörlere iletin, yok en yakın zamanda döncez vs vs. Bir kerede doğru icraatını görmedik Support'un..

Ben örnek site yarışmasını kazanmadım. Kazanmamama rağmen hakların verilmesi için Support'a defalarca mail attım. En yakın zamanda eklenecek gibi cevaplar geldi. En yakın zaman dedikleri 6 ay oldu.. Yoksa daha mı fazla? Bilemiyorum...

Gerçekler acıdır arkadaşlar. Allah'tan bazı moderatör arkadaşları yok, bu söylenenleri duysalardı çok kızarlar ve banlarlardı. Lakin sitemizi sildirmeye kadar götürürlerdi olayı. Laughing (buda işin espirisi olsun artık, ağlancak halimize gülelim)
Mesaj11.06.2010, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

BAZI moderatör arkadaşları kastediyoruz burda... 5-6 aydır foruma forumda yardımı dokunmayan arkadaşlardan...
örnek sitelere gelince ben örnek sitelere seçildim bize eklenecek eklenecek biraz daha bekleyin diye diye 6 aya yakın bir zaman geçti... ve hala eklenecek Very Happy

burda kişileri eleştirmiyorum ben ... sadece yanlışlar-hatalari söylüyorum..
Mesaj12.06.2010, 13:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

-Denildigi Gibi Forumda Mod Yok
-Admin Belirsizmi Desem Varmı Desem
-Sayfaları Değiştir Bolumundekı Hata Yazısı B-S Acıldıgından Beri Duruyor Sanırım Daha Düzeltilemedimi ( Ne Hataymış ? )
-Mod Azlıgında Yerli Yersiz Konuların Çoğunlugu
-B-S'nin Aktifliğini Kaybetmesi

Sıralıyabılecegım Baş Sebeblerdendir.

Kolay Gelsin Hataların Bir An Önce Düzeltilmesi Temini İle.
Mesaj12.06.2010, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hatasız site olmaz Mr. Green
Mesaj12.06.2010, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Bsnin En Büyük Sorunlarından Biri Kullanıcılarının Çoğu Forumdan Haberi Yok Ve Kuralları Bilmiyor.Bu Nedenle Siteleri Siliniyor.Kurallar Daha Açık Ve Görülebilen Bi Yerde Olmalı...
Mesaj12.06.2010, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

css tasarımlar aslında düzenlenerek yeni başlaynlara ordaki red iceblue gibi sadece tıklayarak kullanılabilecek hale getirilmeli
Mesaj12.06.2010, 17:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

nptmusic yazmış:
css tasarımlar aslında düzenlenerek yeni başlaynlara ordaki red iceblue gibi sadece tıklayarak kullanılabilecek hale getirilmeli

öneri yapmıyoruz b-s gördüğümüz hataları paylaşıyoruz..
Mesaj12.06.2010, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkes haklı.
Modlardan birkaçı görev yapıyor.Tabi yapmak denirse.Onca üye var ama mod yok.Sayfa düzenlemedeki hata aynen duruyor.Verin bize düzeltelim one da mı yapamıyorsunuz.Support desen vakit çalmaktan başka bir işe yaramıyor.Alman sitesinde gezdim almancam yok ama gayet güzel.Türkiyeyede aynısını yapın.Google çeviriyor zaten.El sürmenize bile gerek yok.
Mesaj13.06.2010, 06:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
magic-net adlı arkadaşımız bana hataların burada görüşülmektense daha köklü hataların su yüzüne çıkarılması amacı taşıdığını söyledi ve bende ikna oldum. ataları tartışmaksızın hata tespitinde bulunabilirsiniz.

Not: Tek bir tartışmada başlık tekrar kilitlenecektir. Ayrıca ben şahsım adına buradaki sorunların özetini çıkarıp support'a mail olarak ileteceğim sizde bu şekilde mailler atabilirsiniz..
İyi eğlenceler.
Wink

En son tumhepsiburada tarafından 13.06.2010 19:15:35 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.06.2010, 07:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÖNCELİKLE HERKEZE MERHABALAR
bende 2.5 senedir bir bs üyesi olarak bu başlığa kayıtsız kalamadım, düşüncelerimi yazmadan geçemeyeceğim. bu başlık altındaki kaile alınır tüm cevapları okudum. katıldıklarımda oldu, katılmadıklarımda.öncelikle mod konusuna değinmek istiyorum. evet modlar çok fazla online olmuyorlar. fakat arkadaşlar unutmayalımki bs forumundaki modlarında bir özel hayatları,okulları,işleri, kendilerine ait hayatları, siteleri var. hiç bir ücret talep etmeden, sadece bs forumuna yardım amaçlı ve severek modluk yapan kişilere laf etmek. onların hakkını yemek olur. burda yazmak doğru olurmu biklmiyorum ama. zaten çok geçmişte kalan bir konudur. bana 2 defa bs forumunda admin olmam için teklif geldi ben , bu büyük sorumluluğun altına girmemek için kabul etmedim, yardımsecer olarak kalmayı istedim. .
sizler mod olsanız ne olucak? devamlı onlinemi olucaksınız. hadi oldunuz diyelim. gerektiği gibi modluk yapmak kolaymı bu forumda. bizler bu forumun sadece üyeleri olduğumuz halde . açılan dengesizce başlıklara, cahilce, çocukça yazılan, (plesssss,hadiiiii amaaaa,yardııııııııııııııııım,acil girin,ölüm kalım meselesi) bunun gibi başlıklara, mesajlara tahammül edemiyorken. modların bu forumdaki özellikle çok genç üyelerimiz, idare etmesini, ve devamlı online olmalarını istemek haksızlıktır.
(BURADA MODLARA YALAKALIK ETTİĞİMİ İMA DAHİ ETMEYE ÇALIŞANLARIN KALBİNİ ÇOK KIRARIM BİLGİNİZE. BENİ BİLEN BİLİR, KİMSEYE EYVALLAHIM YOKTUR)
2. konuya gelelim. malesef reklamlardan en çok rahatsız olanlardan biride benim. sayfanın üstündeki reklamı geçtim. popup bs gibi büyük bir siteye yakıştıramadım. bs yi basit gösteriyor.bunun için ne kadar baş kaldırırsak kaldıralım. hiç bir işe yarayacağını sanmıyorum. çünkü dünyadaki bütün bs forumlarında üsteki reklam ve popup var.
umarım bir gün kaldırırlar. yeterki blogcudaki gibi intro gelmesin. zira introdan nefret ediyorum.
prenmium mu dur nedir. onunda geleceğini çokta yakın görmüyorum. gelmesi en çok bs nin işine yarayacaktır tabiki, bir çok bs li benim gibi bu paketi mutlaka alacaktır. özellikle sitelerine çok emek verenler.

ekstralardaki yorumlar sorunu bir türlü halledilmedi. malesef gösterebildiğin yorumdan fazlasını göstermiyor. ve hangi sayfaya yorum yazılmış bilemiyoruz. onu mutlaka çözmeleri gerekiyor.

umarım en kısa sürede tekrar sevgili cunobag ve selinin forumda yönetici olduğu, seviyeli ve samimi bir forum oluruz tekrar. ben inanıyorumki yeni bs üyelerinin arasındada bunu isteyen çok üye var. sadece eskiler değil
Mesaj16.06.2010, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

DÜZELTİYORUM ADMİN OLMAM İÇİN YAZMIŞIM.MOD OLMAM İÇİN. YANIMDAKİ ÇOCUKLARIMLA UĞRAŞIRKEN YANLIŞ YAZMIŞIM
Mesaj16.06.2010, 08:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
DÜZELTİYORUM ADMİN OLMAM İÇİN YAZMIŞIM.MOD OLMAM İÇİN. YANIMDAKİ ÇOCUKLARIMLA UĞRAŞIRKEN YANLIŞ YAZMIŞIM

önemli değil Very Happy admin diyince bir an şaşırdım..
Önceki mesajları göster: