Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.06.2010, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Silinme Yönetmeliği Değişmeli !

Evet Arkadaslar Son Zamanlarda Farkettim ki Bs De Site Silinme Oranı Çok Fazla Artmıs Durumda Bence Buna Bi Önlem Alınmalıdır.O Kadar Emek Harcanarak Yapılan Bi Site Ufak Bi Nedenden Dolayı Siliniyorsa Ve Silinmeden Önce Herhangi Bi Uyarı Yapılmıyorsa Bunda Bi Gariplik Vardır.Bence Siteler Silinmeden Önce Bi Uyarı Yapılmalıdır.

Not:Bunlar Sadece Benim Düşüncelerim ve Pek Fazla Dikkate Alınacağını Sanmıyorum.
Mesaj12.06.2010, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynen katılıyorum. Silineceksede uyarı verilmelidir...
Mesaj12.06.2010, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

kurallar baştan belirlenmiştir.. o kurallar aslında size bir uyarıdır..
siz şimdi mesela tasarimimi çalsanız ben sizi şikayet edince siteniz silinir..
b-sdeki kurallarda sitesine ait bir içerik ve tasarimi izinsiz almak suçtur sitesinin silinmesine neden olur... umarım anlatabilmişimdir...
Wink
Mesaj12.06.2010, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
b-sdeki kurallarda sitesine ait bir içerik ve tasarimi izinsiz almak suçtur sitesinin silinmesine neden olur... umarım anlatabilmişimdir...
Wink

Mesela birisi bir konuyu anlattı.Ben onu kendi ağzımdan ve değiştirip kendi sitemde yayınladım.Yani emek vererek.Bu durumda silinirmi?
Mesaj12.06.2010, 11:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Silinir!
Mesaj12.06.2010, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Üyelerin Bir Çoğu Bs Forumunundan Haberi Yok Yani Kurallardan da Haberi yok
Mesaj12.06.2010, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kurallar ayarlar bölümünün altında yazıyo ama kimse görmüyor.Daha iyi bir yere ve daha detaylı anlatsalar çoğu kişi bunu görür ve ona göre davranır.
Mesaj12.06.2010, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bencede...Site Silme Bu Kadar Basit Olmamalı !
Mesaj18.06.2010, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kurallar zaten koyulmuş.
Eğer kurallar ihlal edilirse ceza vermekte şark olduğu için bence gayet normal.
1 Dakikada Açtığımız Bir Site 1 Dakikada da silinebilir.

Mesaj13.09.2010, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

imagerial yazmış:
Kurallar zaten koyulmuş.
Eğer kurallar ihlal edilirse ceza vermekte şark olduğu için bence gayet normal.
1 Dakikada Açtığımız Bir Site 1 Dakikada da silinebilir.

1 dakikada açıyoruz ama 1 senede uğraşıyoruz uyarı vermeliler bencede
Mesaj18.09.2010, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:
Wink

KATILIYORUM SANA BUGUNE KADAR COK SİTE KURALLAR GERİĞİ SİLİNMİŞTİR BENIMDE SİLDİRDİĞİM OLMUŞTUR KURALLARA UYMAYAN OLURSA GEREKENİ BİZZAT SUPPORTA İLETİRİM .özellikle büyük yazdımki herkez okusun foruma bakıyorumda adam sitesini tanıtıyor ama üst üste konu açmış buda ne demek forum kirliliği demek. işte arkadaşlar herkezin emeğine saygın vardır ama lütfen kurallara uyalım forum kirliliği yapmayalımki siteler silinmesin emekler boşa gitmesin aslında modatörlerde görevlerini iyi yapsalar bu tür sorunlar olmaz..
Mesaj18.09.2010, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba;

Sevgili arakadaşlar sizlerin sitelerini silmekden zevk almıyoruz aksine bir burukluk ve bunun yanısıra yanlış bir karar aldık diye sorguluyoruz ve sorgulanıyoruz.

Site silimi hakkında bir genel bir görüşme yapalım bakalım ne sonuç çıkacak..

istanbulhatti yazmış:
bilgiliwebnet yazmış:
Wink

KATILIYORUM SANA BUGUNE KADAR COK SİTE KURALLAR GERİĞİ SİLİNMİŞTİR BENIMDE SİLDİRDİĞİM OLMUŞTUR KURALLARA UYMAYAN OLURSA GEREKENİ BİZZAT SUPPORTA İLETİRİM .özellikle büyük yazdımki herkez okusun foruma bakıyorumda adam sitesini tanıtıyor ama üst üste konu açmış buda ne demek forum kirliliği demek. işte arkadaşlar herkezin emeğine saygın vardır ama lütfen kurallara uyalım forum kirliliği yapmayalımki siteler silinmesin emekler boşa gitmesin aslında modatörlerde görevlerini iyi yapsalar bu tür sorunlar olmaz..

Alıntı:
[b] aslında modatörlerde görevlerini iyi yapsalar bu tür sorunlar olmaz..

Sevgili arakadaşım görevini kötüye kullanan bir mod varsa ysnsen yada hakan beye iletebilirsiniz.Şu anda takımımız elimizden geldigi kadar ve bizlere verilen yetkiler dogrultusunda sizlere en iyi ortamı ve enler için çalışıyoruz...
[/b]
Mesaj18.09.2010, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Kurallar Daha Katı Olmalı Emek Bu Saygı Duyulmalı O Kadar Emek Hırsızı Özenti Kişi Varki Anlatamam Benim Gördügüm Ya Görmediklerim Arkadaşım Webme Rahat Duran İçerigi Yasal Olan Çalıntı Olmayan İzinsiz İçerik Almayan siteyi silmez Düşünün 1 gün boyunca ugraştıgınız tasarımınızı veya içerignizi kaynak kodundan çalındıgı düşünün Bence Bu Bizim İçerigimiz Koruyan Bir Sistem Kopyala Yapıştır Nereye Kadar?

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj18.09.2010, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sevgili arakadaşım görevini kötüye kullanan bir mod varsa ysnsen yada hakan beye iletebilirsiniz.Şu anda takımımız elimizden geldigi kadar ve bizlere verilen yetkiler dogrultusunda sizlere en iyi ortamı ve enler için çalışıyoruz...
[/b][/color][/quote] ysnsen ile işim olmaz
Mesaj18.09.2010, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site silinmeye yönelik ilk silinmenin uyarı olduğu yazısı KOS KOCA YALANDIR.
benim fbml-kodcum.tr.gg adlı sitem ilk defa silindi.

Ve bende ilk silinmenin uyarı olduğunu bilerek supporta mail attım , ve sitemin
birdaha açılamayacağı söylendi ? NASIL OALCAK ?
Önceki mesajları göster: