Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.06.2010, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Pop-Up Reklam

Sitemde uzun bir süre gezmeme rağmen hiç pop up reklam açılmadı.Ama bazı siteleri gezdim ve orada açıldı.
Kafama bazı sorular takıldı.Acaba sitemdeki kodlar pop up u engellemiş olabilir mi?Eğer böyleyse sitem silinir mi?
Bedava sitem pop up ları kaldırıyor mu?
Mesaj13.06.2010, 08:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

kullandığınız tarayıcı pop-up reklamını engellemektedir..

mozilla kullanıyorsanız : araclar > seçenekler > içerik > açılır pencere engelleyicisi var orda...
Mesaj13.06.2010, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgiliwebnet yazmış:

mozilla kullanıyorsanız : araclar > seçenekler > içerik > açılır pencere engelleyicisi var orda...

Ama diğer sitelerde aynı tarayıcı ile denedim.Onlarda pop up reklam açıldı.Ben İE7 kullanıyorum.Senin sitene girdiğimde de açıldı.Ben sitemin silinmesinden korkuyorum.Bazen tasarım yüzünden üstteki reklam görünmez.Öyle mişey olabilir mi?
Mesaj13.06.2010, 12:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkforumonline yazmış:
bilgiliwebnet yazmış:

Ama diğer sitelerde aynı tarayıcı ile denedim.Onlarda pop up reklam açıldı.Ben İE7 kullanıyorum.Senin sitene girdiğimde de açıldı.Ben sitemin silinmesinden korkuyorum.Bazen tasarım yüzünden üstteki reklam görünmez.Öyle mişey olabilir mi?

Yok canım benim bildiğim hiç bi tasarım popupu engellemez. sen rahat ol. zaten buraya gerekli açıklamayı yazmışsın. gerektiği yerde ben forumdada danıştım dersin, kafana takma bence
Mesaj13.06.2010, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
turkforumonline yazmış:
bilgiliwebnet yazmış:

Yok canım benim bildiğim hiç bi tasarım popupu engellemez. sen rahat ol. zaten buraya gerekli açıklamayı yazmışsın. gerektiği yerde ben forumdada danıştım dersin, kafana takma bence

Haklısın.Bişey farkettim.Arda bir çıkıyor yine.Ama böyle daha iyi.Önceden durmadan çıkıyordu.Zaten sitem yavaş.O daha da yavaşlatıyordu.
Mesaj14.06.2010, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

turkforumonline yazmış:
gururum5 yazmış:
turkforumonline yazmış:
bilgiliwebnet yazmış:

Haklısın.Bişey farkettim.Arda bir çıkıyor yine.Ama böyle daha iyi.Önceden durmadan çıkıyordu.Zaten sitem yavaş.O daha da yavaşlatıyordu.

zaten bu popup reklam saatte 1 kere çıkandan,öle her dakika çıkmıyor
Mesaj14.06.2010, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Korkma Wink Bak eğer kendin sitene cok girdiysen pop-up otomatik olarak çıkmıyor. Korkma bir şey olmaz. Zaten ben girdiğimde bende pop-up çıktı Smile
Mesaj14.06.2010, 19:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanilesyabedava yazmış:
Korkma Wink Bak eğer kendin sitene cok girdiysen pop-up otomatik olarak çıkmıyor. Korkma bir şey olmaz. Zaten ben girdiğimde bende pop-up çıktı Smile

Haklısın heralde bende de arada bir çıkıyor.
Önceki mesajları göster: