Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.06.2010, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu: windows media player 11

başlıkda da belirttiğim gibi, window media playere geçen update yaptım ilk başta güzel ve düzgün bir şekilde çalışıyodu. aradan 1,2 gün geçti. hata almaya başladım. sonra tekrar yükledim. yine bilgisayarı 2,3 kez açıp kapadığımda yine aynı hata veriyor. hata şu "windows media player düzgün yüklü değil, yeniden yüklenmesi gerekiyor. Player i Microsoft wep sitesinden yüklemek istiyor muunuz?" indirdim yükledim yine aradan zaman geçiyo yine aynı hata, yani tekrar tekrar yüklemekten yoruldum. araç çubuklarında windows media playeri kaldırdım olmadı, tekrar yükledim yine olmadı. bana işi bilen veya başına gelipte çözen bir arkadaş lütfen yardım etsin. hata resmide aşağıdadır. Wink

yardım eden arkadaşlara teşekkürler. Wink
Mesaj18.06.2010, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle merhaba..

Sorun anlattığınız ve anladığım kadarıyla xp'nizin orjinal olmamasından veya yüklediğiniz veya sildiğiniz bir dosyanın xp dosyalarına zarar verdiğinden doğmuş olabilir.

Çözüm;

1-Sistem geri yükleme deneyiniz..

2-Xp orjinal yapıp tekrar mıcrosoft sitesinden update ettirmeyi deneyiniz.

3-Media player'ı kaldırınız sistemi yeniden başlatınız ve internetten tekrardan yükleyiniz.

Bunları deneyiniz ve aldığınız sonuçları buradan ve ö.m yoluyla bildiriniz bana.