Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.07.2010, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu site gibi nasıl yapabilirim

www.tak-oyun.tr.gg
bu site gibi oyunların sitemin içinde çalışmasını istiyorum yani resme tıklayıpta başka bi siteye gitmemesini isiyorum bunu nasıl yapabilirm
Mesaj03.07.2010, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resime köprü ekleyerek yapabilirsin.. [ oyunu başka sayfaya ekleyip o sayfanın urlsini Resime ekleyebilirsin..]
Mesaj03.07.2010, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

öyle yaptım ama yeni sayfa ekleyinde menüde kötü yani oyunlar menüde aksiyon macera gibi sıralandığı için yeni ekleyince kötü grüntü oluyor sayfayı grünmez yapıncada 404 eror veriyor Confused
Mesaj03.07.2010, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ucgenoyun yazmış:
öyle yaptım ama yeni sayfa ekleyinde menüde kötü yani oyunlar menüde aksiyon macera gibi sıralandığı için yeni ekleyince kötü grüntü oluyor sayfayı grünmez yapıncada 404 eror veriyor Confused

Oyun sayfasını gizleyebilirsin..
Mesaj03.07.2010, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oyun sayfasını gizleyebilirsin..[/quote]

gizleyince 404 hatası veriyor sayfa bulunamadı diye Neutral
Mesaj17.07.2010, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

ucgenoyun yazmış:

YHA O CSS TASARIM YAPMIS VE ISTEMEDIGI SAYFAYI EKLEMEMIS xD CSS YAP!
Mesaj17.07.2010, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

eren123knight yazmış:
ucgenoyun yazmış:

YHA O CSS TASARIM YAPMIS VE ISTEMEDIGI SAYFAYI EKLEMEMIS xD CSS YAP!

www.oyun-partisi123.tr.gg bu sitemde CSS kullandim ornek olarak bakablrsn oyunlari da bn yptm Razz Wink