Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj06.07.2010, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Efsane Oyun Bedava mı Oluyor?Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan World of Warcraft, Tom Chilton'a göre bir gün bedava olabilir ancak o gün bugün mü? World of Warcraft'ın tasarım müdürü Tom Chilton şunları söylüyor; "Bir gün, aylık para almamızın bir anlamı kalmayabilir."

Lord of the Rings Online ya da Dungeons and Dragons Online gibi Oyunlar, kullanıcılardan aylık ücret talep etmeyi bırakmışlardı. Bu Oyunlar, aylık ücretlerden gelecek parayı, Oyunun içinde bulamayacağınız ya da Oyundaki paranızla satın alamayacağınız eşyaları kullanıcılara gerçek para karşılığında satarak karşılıyor.

Tom'a göre bu yöntem daha az kullanıcıları olan Oyunları geride bırakmak için yapılıyor; "Biri bedava olduğu zaman diğerinin kullanıcılarından birkaçını çalıyor. Başka bir Oyun gelir ve bize toz yutturursa bunu biz de düşünebiliriz. ya da biz başka bir MMO yaptığımızda bunu düşünürüz. Bu konu hakkında çok fazla kafa yormuyoruz ancak yakın gelecekte yapmayı düşündüğümüz bir şey değil."Kaynak:Chip.com.tr


En son eskidendi-78 tarafından 06.07.2010 14:13:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.07.2010, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

way be . paylasım için tesekkurler Wink
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu