Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj25.07.2010, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Müthiş İkili:AdWords Ve Adsense

Ülkemizde İnternetten Para Kazanmak İsteyenlerin İlk Durağı Google'ın AdWords Ve Adsense Hizmetleri oluyor.İlkinden tanıntmak istediğiniz ürün belli bir ücretlendirme karşılığında reklamını veriyor,diğerlerinden ise sitenize Google'ın verdiği kodları ekleyerek reklam geliri sağlıyorsunuz.
Adwords Küçük işletmeler için ideal. Cüzi bir bütçe karşılığında hizmetinizin arama sonuçlarındaki ilk sayfada sarı reklam bağlantılarıyla görünmesini sağlayabiliyorsunuz.
Adsense İse web sitesi sahiplerinin başlıca gelir kaynaklarından tıklama başına ücretlendirme yapan uygulama tercihe göre 100 yada 1.000 dolarlık kotalar dolduğunda site sahibi anlaşmalı bir banka üzerinden çek keserek ödeme yapılıyor.
Tık başına ortalama 0,4 cent vaat eden reklam sistemi hakkında ise sayısız eleştiri bulunuyor Çünkü yaptığınız sözleime gereği Google,Hesabınızda biriken ödemeyi sözleşme şartlarına uymadığınızı söyleyerek gerekçe göstermeden kesebiliyor.Kesintinin nedeni olarak genellikle hileli tıklama sistemlerine yada telif hakları ihllalerine işaret edilse de Google'dan bu konuda yapılmış resmi bir açıklama yok Bu İşin amiyane tabiriyle kurdu olmuş dolandırıcılar ise google üzerinden para kazanma vaadiyle internet dolandırıcılığını kolaylıkla gerçekleştirebiliyor aslında Google'ı kandırmak neredeyse mümkün deil.
Dünyanın en gelişmiş yazılımlarını kullanan dünya devi yaptığınız hileli her durumu kısa sürede fark ediyor ve sizinle iş ortaklığını sonra erdiriyor.Googe'ı kandıramayacağını bilen dolandırıcılar bu defa size yöneliyor

Örneğin Bir web portalı, Size Google Sayesinden kolay para kazanmanın yollarını anlatan bir kitap satacağını söylüyor(Benim başımada geldi(forum09.tr.gg) Dikkkat edin)olabilir.Dolandırıcı,bir başka yayıncının yazdığı bilgileri anasayfaya koyuor böylelikle siz web,sitenizin aynı zamanda bir yayınevi olduğuna ve böyle bir kitap yayınlanmış olduğuna kolaylıkla ikna oluyorsunuz web yayıncısı,yine ana sayfasında,bu kitap yayınlanmış olduğuna kolaylıkla ikna oluyorsunuz. Web yayıncısı,yine anasayfasında bu kitabı web sitesinden piyasanın yarı fiyatına satacağını söylüyor kitapların,daığıtım masrafları nedeniyle kitapevlerine yaklaşık iki misli satış fiyatyıla dağıtıldığından haberdarsanız ve biraz internetten indirimli alış veriş yapmışsanız sahte yayımcının web sitesindeki bu teklif sizin için hiçde tuhaf görünmeyecektirç böylesi durumlarda çoğu zaman kitap adını alıp,örnepin ideefixe.com gibi online kitap satış sitelerine sorgulatıp böyle bir kitap olmadığını denetlemek aklınızın ucundan bile geçmez.
Eğer internet üzerinden para kazanma konusunda yeterince kararlıysanız ve bu kitabı satın alarak daha fazla bilgiyle karınızı katlamak için yanıp tutuşuyorsanız,kredi kartı biilgilerinizi girdikten sonra hesap ekstrenizde önümüzdeki onyıl boyucai nternetden kazandınız parayla karşıyamacağınız bir dolandırıcılık sizi bekliyorum olabilir.
Diğer tarafdan bu konuda gerçek ve faydalı bilgi sunan web siteleri de yok değil...

İnternetten para kazandırma vaadiyle yapılan dolandırıcılık örnekleri çoğaltmak mümkün fakat suuyun başına herzaman için tıklama üzerinden yapıılcak ödemeler tutuyor internette alternatif para kazanma yönetemlerinden bir taneside paid to clik sistemiz Bu sistem zamanın coğunu pc başında internete geçiren daha çok genç kullanıcıların için geliştirilmiş mantık basit:üye olduğunuz kazanç sitesi site tıklamanız için reklamlar gönderiyor ve site tık baiına ücretlendiri belirli bir kotoyı doldurdukdan sonra ücretnizi alabiliyorsunuz....

Kitaplardan Derlenen Bilgilerle Buraya aktarılmıştır Yazı kısaltılmıştır Sizin istediğiniz üzerine devamı gelebilir(forum09)

YAZI ŞAHSIMA AİTTİR.
______________
Mesaj28.07.2010, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Neden insanlar alıntıları küçük yazarlarda şahsa ait şeyleri büyük yazarlar.. Razz
Teşekkürler..
Canım sıkılmadan okudum. Wink

______________
Aşağıdaki yazı fontunun adı Angilo Tatto'dur. Gelen mesajlara istinaden yazdım Smile
Mesaj28.07.2010, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Konunun yeri burası değildir..
Konuyu Ekstren Konular (Bedava-Sitem ile ilgisi olmayan konular) bölümünde açmalıydınız..
İyi günler..
Wink
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu