Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.08.2010, 09:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Şifremi Unuttum. Ve Msn'ime Mesaj Yollattım Ama Olmuyor Yrdm

Şifremi Unuttum. Ve Msn'ime Mesaj Yollattım Ama Olmuyor Yrdm

Msn'e Gelen Şifreyi Yazıyorum. Açılıyor Sitem Herhangi Bir Şeye Tıklayınca [sayfalarımı değiştir filan] Tekrar Buraya Atıyor

Uploaded with ImageShack.us
Mesaj25.08.2010, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,
Msn'inize şifreniz direk olarak gelmiyor önce aktive kodu gelir orada aktive sayfanızı size yollamış olması gerek o sayfaya girince öncelikle şifre onayını aktive edin sorna yeni şifreniz size mail oalrak gelecektir..
Mesaj25.08.2010, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
Merhaba,
Msn'inize şifreniz direk olarak gelmiyor önce aktive kodu gelir orada aktive sayfanızı size yollamış olması gerek o sayfaya girince öncelikle şifre onayını aktive edin sorna yeni şifreniz size mail oalrak gelecektir..

İşte Akvite Edemiyorum. Kardeş Sen Benim Şifreyi Değiştirip Örneğin sergen123456 filan yapıp bana Verirmisin Ben Beceremedim Bi El At.....

Uploaded with ImageShack.us
Mesaj25.08.2010, 10:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

support-tr( at )webme.com adresine o şifresini öğrenmek istediğiniz sitenin mail adresinden durumu anlatan bir mail yazın.. En kısa zamanda size yeni şifrenizi gönderecektirler..

Not: ( at ) yerine @
Mesaj25.08.2010, 13:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

tumhepsiburada yazmış:
support-tr( at )webme.com adresine o şifresini öğrenmek istediğiniz sitenin mail adresinden durumu anlatan bir mail yazın.. En kısa zamanda size yeni şifrenizi gönderecektirler..

Not: ( at ) yerine @

Bedava-Sitem'in mi Bu Mail Adresi!?
Mesaj25.08.2010, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam'Dır halletim Saolun BeyLer TeşekkürLer
Mesaj25.08.2010, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

resmi bence kaldır şifren filan hepsi görünüyü
Mesaj25.08.2010, 13:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem'in size şifremi unuttum servisinden verdiği şifreyi sitenize ilk girişinizde Ayarlar bölümünde değiştirin..
Önceki mesajları göster: