Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2010, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu: google reklamı ile ilgili

arkadaşlar google reklamları için AdSense'e baş vuru yaptım ve aşagıdakı cevap geldi ve bir anlam veremedim sitem hazır oldugu için sacma geldi bu konuda yardımlarınızı bekliyorum neden geldi bu cevap teşekkürler sevgi ile kalın

Google AdSense'e olan ilginizden dolayı teşekkürler. Başvurunuzu inceledik ancak maalesef şu an için Google AdSense başvurunuzu kabul edemiyoruz.

Başvurunuz aşağıdaki nedenlerden dolayı kabul edilmemiştir. Sorunlar: -

Yapım aşamasında Under construction

Daha ayrıntılı bilgi:

Yapım aşamasında: Sitenizdeki sayfaların eksik veya yapım aşamasında olduğunu belirledik. AdSense için değerlendirmeye alınabilmeniz amacıyla, web sitelerinin tam olarak yayına başlaması ve çalışması, kullanıcıların sitenizde bir menü, site haritası veya uygun bağlantılar yoluyla gezinmesinin sağlanması gerekmektedir. Ayrıca sitenizde, uzmanlarımızın incelemesi ve alakalı reklamların gösterilmesi için yeterli içerik bulunmalıdır. Sitenizin büyük bölümü tamamlandığında ve siteniz çalışır duruma geldiğinde, başvurunuzu yeniden değerlendireceğiz.
Mesaj31.08.2010, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım öncekilkle site adresini yazar mısın
2. olarak bide farklı bir e-mail adresi ile dener misin
3. olarakda google e-posta atabilirsin
Mesaj31.08.2010, 19:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

arsivinadresi yazmış:
arkadaşım öncekilkle site adresini yazar mısın
2. olarak bide farklı bir e-mail adresi ile dener misin
3. olarakda google e-posta atabilirsin

1 site adresi derken arkadaşım altta zaten forum imzası var oradan siteye bakabilirsin
2 farklı e.meil kullanmadan önce google tam olarak ne demek istemiş eksiklik tam ne anlayalım giderelim yaparız
3 goog leye msj atmadan önce yukarda yazdıgım gibi önce sorunu çözmem lazım
4aksı halde aynı cevap bir daha gelecek

teşekkürler sevgi ile kal
Mesaj31.08.2010, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin üstünde
Kod:
li.nav_element{display: none;} h1#title{display: none;} h2#title span {display: none;} div.header{display: none;} li.nav_element{list-style-type: none;} li.nav_element{display: none;} //--> 
yazısını bende görsem ben de bu site daha yapım aşamasında derdim.
Mesaj31.08.2010, 20:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

gunlukbilgi yazmış:
Sitenizin üstünde
Kod:
li.nav_element{display: none;} h1#title{display: none;} h2#title span {display: none;} div.header{display: none;} li.nav_element{list-style-type: none;} li.nav_element{display: none;} //--> 
yazısını bende görsem ben de bu site daha yapım aşamasında derdim.

ccs bölümünde bu kot var ne zararı varki bu kodun ccs kullandıgım için menü ve başlık gözüklesin diye ekledim bu
Mesaj01.09.2010, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım;
Bu konuyu tartışmak bile manasız googlenin tartışma formu var zaten
2.Google şu an sizi onaylamıyorsa hiç zorlamayın...
3.Onaylanma ma sebebi adsense için yaratılmış site olması olabilir(onların gözünde)
Bence zorlama kabul etmezler çok istiyosan reklam birsürü şirket var ama sana önerim ;
Arrow Adhood.com

Saygılarımla;
Nebi TEKİN
Mesaj01.09.2010, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşk arkadaşım önerin için
Mesaj03.09.2010, 05:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

the-nuke yazmış:
Arkadaşım;
Bu konuyu tartışmak bile manasız googlenin tartışma formu var zaten
2.Google şu an sizi onaylamıyorsa hiç zorlamayın...
3.Onaylanma ma sebebi adsense için yaratılmış site olması olabilir(onların gözünde)
Bence zorlama kabul etmezler çok istiyosan reklam birsürü şirket var ama sana önerim ;
Arrow Adhood.com

Saygılarımla;
Nebi TEKİN

kafama takıldı niye zorlaıyalım ki ve niye kabul etmezler ve niye reklam vermezler diyorsun kesin bir tabirle anladıgım kadarı ile sizin sitenize baktım ve google reklamı var siz aldıysanız ben ve benim gibi tr.gg. kullanıcılarında şansı var demektir. sonuna kadar devam alacagıma inanıyorum Smile))))))