Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.08.2007, 23:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Genelleme Dışı Özel Sayfada Yan Yana Fotoğraflar

Merhaba
Ben sizlerden, Genelleme olan Tasarım ayarlarını kullanmadan, Galeri sayfası dışında herhangi bir sayfada, mesela sadece X sayfadaki konu ile ilgili fotoğrafların ve sadece X sayfada ( 2 veya 4 adet olabilir ) yan yana olabilmesi için nasil bir uygulama yapmalıyım.
Teşekkür Ederim
Mesaj23.08.2007, 23:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Genelleme Dışı Özel Sayfada Yan Yana Fotoğraflar

adanasanattiyatrosu yazmış:
Merhaba
Ben sizlerden, Genelleme olan Tasarım ayarlarını kullanmadan, Galeri sayfası dışında herhangi bir sayfada, mesela sadece X sayfadaki konu ile ilgili fotoğrafların ve sadece X sayfada ( 2 veya 4 adet olabilir ) yan yana olabilmesi için nasil bir uygulama yapmalıyım.
Teşekkür Ederim

resimleri yönetten resimleri yüklersin daha sonra hangi sayfaya eklemek istiyorsanız oraya girersiniz metin yazma boşluğunun altında resim ekle butonuna basar resimlerinizi eklersiniz.
Mesaj24.08.2007, 22:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Genelleme Dışı Özel Sayfada Yan Yana Fotoğraflar

Merhaba arkadaşım;
İlginiz için çok teşekkür ederim.Ama ben bunları biliyor ve uyguluyorum.
Benim öğrenmek istediğim, Galeri ve alt sayfaları dışında, herhangi bir sayfada, ( Mesela SADECE Kültür ve Sanat Sayfasına koyacağım fotoğraflar ÖZELLİKLE YAN YANA olmalıdır.) Tasarım ayarlarında bu mümkün olmamaktadır.
Çünkü bahsettiğiniz şekilde fotoğraflar YAN YANA Çıkmıyor, Tam tersine alt alta çıkıyor.
Tekrar Teşekkür eder acil cevaplarınızı beklerim.
Mesaj24.08.2007, 22:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Genelleme Dışı Özel Sayfada Yan Yana Fotoğraflar

sitenize giriş yapın ayarlara girin en altta yakın Yükleme sırasında "Resmi küçült" tıklandığında resimler hangi genişlikte küçültülsün" şeklindeki yerde 400 dür onu 200 yapın gönder deyip çıkın daha sonra resimlerinizi yüklerken resimleri küçült kısmı tıklanmış olsun bide öyle deneyin.
Önceki mesajları göster: