Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.09.2010, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Calfonso | 3DS Max

Merhaba arkadaşlar BS hizmetinden yararlananak arkadaşlarımız PS dersleri vermekteler ama ilgimi bir şey çekti 3D hakkında az bilgi var Confused | 3Ds Max anlayan arkadaşlar 3Ds Max dersleri verirlerse iyi olur.

- 3Ds Max derslerini google bulabilirsiniz evet birde bu var ama BS Hizmetinden yararlanan arkadaşlar forum ve sayfalarında bilgi, anlatım ve videolu dersler verirse daha iyi olacağını düşünüyorum Confused

En son calfonso tarafından 16.05.2014 12:26:33 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj21.09.2010, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Yakında Vermeyi Düşünüyorum Özellikle 3D Yazı Yazma Konusunda Bs'de Çoğu Kişi Öğrenmek İstiyordur Eminim....

Çok Yakında.....
Mesaj21.09.2010, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

böyle dersler yaparsanız çok iyi olr ben ve birçok kişi 3d dersleri arıyor. teşekkürler. webs-team.
Mesaj21.09.2010, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

webs-team yazmış:
Ben Yakında Vermeyi Düşünüyorum Özellikle 3D Yazı Yazma Konusunda Bs'de Çoğu Kişi Öğrenmek İstiyordur Eminim....

Çok Yakında.....

Evet bu çok iyi olur dostum hatta elimden geldiği kadarıyla yardımda ederim bir kaç arkadaş 3D ile ilgili " Su damlası ve 3D Text vermiş " su damlasını denedim gerçekten ortaya güzel bir sonuç çıktı.
Mesaj21.09.2010, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

- Birde Adobe Photoshop CS5 sürümünün 3D özelliği var.

Bunlarla neler yapabiliriz?
Mesaj25.09.2010, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha Kullanmadım Ama Onu Da Denicem Onda Daha Güzel Özellikler Var...
Mesaj25.09.2010, 19:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Cs5 extended sürümü Olucak Ve Ekran Kartın Uyumlu Olucak Open Gl Bir Özelligi Aktif Etmek Zorundayısınız Ekran Kartı Kaldrımıyorsa Kullanamıyorsunuz 3D Kullanıyorsunuz ama Her Özellligiyle Degil Diyeyim(:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj25.09.2010, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Cs5 extended sürümü Olucak Ve Ekran Kartın Uyumlu Olucak Open Gl Bir Özelligi Aktif Etmek Zorundayısınız Ekran Kartı Kaldrımıyorsa Kullanamıyorsunuz 3D Kullanıyorsunuz ama Her Özellligiyle Degil Diyeyim(:

Elimdeki Makine 4D Cinemayı Kaldırıyo Onu Mu Kaldırmicak Denedim İndirdim Kullandım CS5 i Bi Sorunda Çıkmadı...
Mesaj25.09.2010, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben sana Senin Bilgisayarın Kaldırmaz Demedim Sadece Bilgi Verdim Bence Okdugunu İyi Anlamalısın(:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj25.09.2010, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hmm Ok
Mesaj26.09.2010, 07:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

İyi forumlar
Mesaj15.04.2011, 20:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

iyi forumlar diliyorum .D
Önceki mesajları göster: