Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.09.2010, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu: KaÇıRmAyIn ! ! ! Pr Backlink - Otoblog

Arkadaşlar Merhaba;

Biliyorum bi çoğunuz ne var burda diye daldınız konuya, ancak ben birkaç araştırmadan sonra ona buna (istisnalar hariç) 20-30 TL para verip 2-3 tane farklı ip bloğu arasında 100 tane makaleye yorum yapılıp, backlink sağlanmasını etik bulmuyorum.

Neden diyecekseniz zaten 3 tane farklı site 100 taneside farklı değil ki, farklı olsa amenna işte ben bu olayı kökünden çözdüm.

Sizlere ne parayla ne de menfaat karşılığı bu programı vereceğim.

Peki nedir bu aga?

Bu program sizin hani belli bir ücret karşılığı para verip bloglara attırdığını yorumlar varya;

o blogları otamatik bulup,
post gönderme yani yorum atma sayfasını otamatik doldurup,
Sadece yorum kısmını size bırakan,
İstediğiniz kelimeye göre arama yapan,
Sonra pr değerlerini ölçen,
Size istediğiniz blogu pr'ına göre seçtirebilen.

Sonra da müthiş backlinkler sağlamanız için için o blogları kendi içerisinde açıp size ekleten bir programdır.

Fazla söze gerek yok içerisinde videolu anlatım mevcuttur. Ss koymayacağım takıldığınız yerde yardımcı olacağımı belirtmek isterim.

Kullanımı :

PrBacklink Generator.exe isimli dosyamızı açıyoruz.
User İnformation bölümünü kendimize göre dolduruyoruz daha doğrusu kasacağımız linke göre dolduruyoruz. Save diyoruz.
Keyword bölümünde arayacağımız kelimeyi yazıp start search diyoruz ve bekliyoruz.
%100 dolduktan sonra Search Result bölüme gelip arama sonuçlarını görüyoruz.

Select With Pr kısmından hani prli bloglara eklemesini istiyorsak pr sini seçiyoruz. Less ve More yani daha az ve daha çok anlamadın. Pr kutucuğundan örneğin Pr5 seçtik more derseniz pr 5 ve üzerinde siteleri seçer. Less derseniz 5 ve altındaki prli blogları seçer size ona göre açar.

Son olarak start progress diyoruz ve load 10 Sites diyoruz aşağıda Browser yazan yerlerde ilk on bloğumuz açılıyor ve yorum yapacağımız kısım otamatik doldurulmuş geliyor..

Thank You Man. Yazıp Submit dememiz yeterli oluyor.

İyi günlerde kullanın.

Bu işten ekmek yiyen arkadaşlar kusura bakmasın onlarda artık blog işini daha rahat yapar

Boyutu : 5.62 Mb
Download : http://hotfile.com/dl/71613386/c222a...og_V1.rar.html
Mesaj25.09.2010, 10:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Büyük İhtimalle Ban yiyeceksin Hatta Siten bile Silinebilir (:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj25.09.2010, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

bndde hem ban hem silinsin Very Happy
Önceki mesajları göster: