Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj03.11.2010, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu: kayseri evden eve

2004 yılından bu yana Kayseride evden eve taşımacılık sektöründeyiz.Firmamızın bu sektörde ilerleyip daha da gelişmesinin, müşteri memnuniyetine bağlı olduğunu çok iyi biliyoruz.Bunun için de siz müşterilerimize kusursuz bir hizmet vermeye gayret gösteriyoruz.Şehir içi ve şehirler arası tüm taşımalarınızda uzman personel kadromuzla hizmetinizdeyiz.
GUVEN
EVDEN EVE TAŞIMACILIK
TEL:03522318262
GSM: 05325868203
ADRES: seyit gazi mah. Hayber sok.sipaş apt.alt
EKPERTİZ
Evinizin daha sağlıklı bir şekilde taşınması için öncelikle eşyalarınız experimiz tarafından incelenir.Eşyayı taşıyacak araç hacmi veya sayısı,kullanılacak ambalaj malzemesi,taşımayı yapacak personel sayısı belirlenir ve buna göre bir ücret sunulur.Mutabakat sağlandığı taktirde,anlaşılan gün ve saatte taşımanız başlar.Expertiz hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
DEMONTAJ

Demontaj aşaması; mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökülmesidir.Gardrop ,yemek masası,karyola vb. mobilyalarınızla beyaz eşyalarınızın sökümleri yapılır.
AMBALAJLAMA

Mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökümleri bittikten sonra,eşyalarınız battaniye,havalı naylon ve streç film kullanılarak ambalajlanır.
MONTAJ VE KURULUM

Taşıma sonrası koltuk takımları ve diğer mobilyalarınız istediğiniz dizayna göre yerleştirilir.Eşyalarınızın bağlantıları yapılır ve kullanıma hazır hale getirilir.
GUVEN NAKLİYAT
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu