Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.11.2010, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
nurcin-ozer yazmış:
forum09 yazmış:
Benim Düşüncem Bayanlara Göre Aşk Diye Birşey 1 Hevestir Daha İyisini Bulunca Sen Bir Hiçsindir Artık ... Tecrübe Laughing Laughing

Şahsi Düşüncem Üstüne Kimse Alınmasın Wink

Herkese göre düşünceler değişir,sana soru soracağım fakat kırılma!
Sen hiç kadın oldunmu? Sen hiç bir kadın gibi acı çektinmi?

Sen hiç bir erkek oldun mu? Sen hiç bir kadın'ın acı çektirmesini hissettin mi?
Genel olarak aşk'ta erkekler acı çeker... Aşk yakar...

Ben zaten erkekler acı çekmiyor diye bir şey demedim.!
Bence böyle sözler söylerken empati olarak düşünmeniz gerek.!
Aynı zamanda ''Aşk''ın erkeği kızı olsaydı, 1 kız ve 1 erkek birbirine bağlanamazdı.!

Bilgisayarfareleri'ne teşekkürler!
Mesaj22.11.2010, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğru aşk'ın kızı, erkeği yok. Aşkın beyinsel ve kalpsel olarak düşünce tarzı var. Kadınlar daha hafif şekilde düşünür. Saçma ve sudan sebeplerle ayrılmak gibinsenden... Ayrı dünyaların insanlarıyız gibisinden...
Mesaj22.11.2010, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

informess yazmış:
Doğru aşk'ın kızı, erkeği yok. Aşkın beyinsel ve kalpsel olarak düşünce tarzı var. Kadınlar daha hafif şekilde düşünür. Saçma ve sudan sebeplerle ayrılmak gibinsenden... Ayrı dünyaların insanlarıyız gibisinden...

Kadınları anlamak zordur..Hele konu aşk olursa bir yerde terk etmek zorunda kalınır ama ''neden ayrıldın'' sorusuna verecek doğru bir cevaba cesaretleri yoktur,nedeni ''kadınlar,sevilmediğini anlarlar''!

Mesaj22.11.2010, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konunun herhangi bir cevabı yok. Aşkta acı çeken iki tarafta olabilir. Ama bu acılar da unutulup gidecektir. Sonuçta geriye bıraktığı acı veya tatlı anılar olarak kalacaktır. Wink
Mesaj22.11.2010, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-destek-merkezim yazmış:
Bu konunun herhangi bir cevabı yok. Aşkta acı çeken iki tarafta olabilir. Ama bu acılar da unutulup gidecektir. Sonuçta geriye bıraktığı acı veya tatlı anılar olarak kalacaktır. Wink

En son noktayı güzel bir şekilde koydunuz.!
Fakat gerçekten karşı taraftaki kişiyi sevdiyse o acı uzun süre kalbinde kalabilir.!

Önceki mesajları göster: