Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.12.2010, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu: berbat site

bedava sitem.com da bir site açtım mübarek o kadarmış bir daha ne benim girdiğim şifreyi kabul ediyor nede şifremi unuttum bölümünden gelen şifreyi kabul ediyor. link tıkla kod gir şifre gir hiç biri olmuyor ne kadar güzel bi uygulama yapmışsınız sizi tebrik ederim.
Mesaj01.12.2010, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: berbat site

kutahyacinisi yazmış:
bedava sitem.com da bir site açtım mübarek o kadarmış bir daha ne benim girdiğim şifreyi kabul ediyor nede şifremi unuttum bölümünden gelen şifreyi kabul ediyor. link tıkla kod gir şifre gir hiç biri olmuyor ne kadar güzel bi uygulama yapmışsınız sizi tebrik ederim.

Mail adresine gelen mesajdan aktive ettin mi

Başlık Resmi-Banner-Arkaplan-Buton Vb İstekLeri Buradan Yapınız

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=169816
Mesaj01.12.2010, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: berbat site

kutahyacinisi yazmış:

Yanlış işler yapıyorsunuzdur. Bugüne kadar doğru şeyler yapıpta böyle şikayetlerde buluna kimseyi görmedim ! Wink Şifrenizi unuttunuz ise support-tr( at )webme.com 'a mail atarak yeni şifre talep edebilirsiniz. Siteyi kayıt ettiğiniz mail adresi ile mail atın.

Not: at değil @.

Eğer başka yapamadığınız şeyler varsa, burada (genel problemler) yeni konu açarak yardım isteyebilirsiniz.. Wink
Mesaj02.12.2010, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sanırım Berbat Site Derken Bedava-siteme hakaret ediyordunuz burada bs ye hakaret ederek yardım isteyemezsin berbat bir site ozaman niye giriyorsun

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj02.12.2010, 23:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnsanlar bazen bir anlık öfkeyle talihsiz cümleler kurabiliyor.Kutahyacinisi arkadaşımızda yanıldığını yakında anlayacaktır.Burada bize düşen yardımlarımızla arkadaşımıza B-S nin ne güzel bir aile ortamı olduğunu göstermek...

M.Aslan
Önceki mesajları göster: