Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.02.2011, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

yaa bu arka plan müziği kolay iş ben siteye 15 den fazla müzik ekleyip müziklerin içinden seçim basınca ayrı ayrı çalmaları birisi çalarken diyeri çalmamalı seçince çalmalı derdim o işte ..... yardım edin......
Mesaj09.02.2011, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

simerweb yazmış:
pcajani yazmış:
benim bir taktiğim var sunayım bende bir yerde görmüştüm

Arrow bir video sitesinden direk açılan bir video nun HTML kodunu al Müziğin Çalacağı Yere Yapıştır Kaynak Bölümünden Çık Video Görüncek Ona Tıkla Vede Çok Çok Görülemeyecek Kadar Küçült Bu Kadar

Arrow Her Sayfada Çalmasını İstiyorsan Arrow ekstaraları değiştir Arrow ekle Arrow arkaplan müziği Arrow müzik URL sini gir Arrow Kaydet

İyi Forumlar...

Merhaba,
Üstte yazılı olarak anlatılmış. Eğer yeterince açıklayıcı olmamışsa buyrun resimli anlatım:

1.ADIM:

2.ADIM:

3.ADIM:

4.ADIM:

Not:
Ekleyeceğiniz müzik url sinin sonu .mp3 olmalı
Mesaj09.02.2011, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bi tane Kod yazn ya :S
Mesaj11.02.2011, 22:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Deniyorum sadece hangi sayfama girsem o mp3ü indirmeye calısıyor
Mesaj21.02.2011, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu: sitene kolay müzik ekleme

genel de video mynet otomatik açılıyor.youtube de açılıyor ama sorun yaşayanlar için mynet videolarını arka plana çevirmesi kolay bunun için örneğin bir videonun html si şöyle olsun burada en boy yazan yeri küçülteceğiz bunun için en ve boyu 1 yapacağız

<object style="visibility: visible;" id="playerDiv" data="http://video.mynet.com/flvplayers/vplayer35.swf" type="application/x-shockwave-flash" height="400" width="400"><param value="true" name="devicefont"><param value="transparent" name="wmode"><param value="always" name="AllowScriptAccess"><param value="true" name="allowfullscreen"><param value="autoplay=1&amp;videolist=http://video.mynet.com/batch/video_xml_embed.php?video_id=582416|1&amp;adxml=&amp;srvid=1&amp;vparam1=VID582416&amp;vparam2=CAT8&amp;vparam3=nilufer&amp;vparam4=video.mynet.com&amp;domain=video.mynet.com" name="flashvars"></object> video linlinde kırmızı olanyerlere 1 yazıp istediğiniz yere ekleyin video gözükmeyecek ve arka planda çalışacaktır kolay gelsin
Mesaj14.05.2011, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

simerweb yazmış:
pcajani yazmış:
benim bir taktiğim var sunayım bende bir yerde görmüştüm

Arrow bir video sitesinden direk açılan bir video nun HTML kodunu al Müziğin Çalacağı Yere Yapıştır Kaynak Bölümünden Çık Video Görüncek Ona Tıkla Vede Çok Çok Görülemeyecek Kadar Küçült Bu Kadar

Arrow Her Sayfada Çalmasını İstiyorsan Arrow ekstaraları değiştir Arrow ekle Arrow arkaplan müziği Arrow müzik URL sini gir Arrow Kaydet

İyi Forumlar...

Merhaba,
Üstte yazılı olarak anlatılmış. Eğer yeterince açıklayıcı olmamışsa buyrun resimli anlatım:

1.ADIM:

2.ADIM:

3.ADIM:

4.ADIM:

Not:
Ekleyeceğiniz müzik url sinin sonu .mp3 olmalı

tamam bu kadarını biliyozda url'yi nerden alcaaz Twisted Evil Twisted Evil
Mesaj19.05.2011, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

slm arkadaşlar yalnız bir sorum olucak herhangi bir video yüklemek istediğimizde videonun hotmail kodunu alın falan demişsiniz ya işte o hotmail kodunu nasıl bulucaz .onu da anlatırsanız sevinirim. tesekkürler simdiden