Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.01.2011, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Yardım

Merhaba arkadaşlar, Ben sitemde üyelik yaptım daha doğrusu üye ol kodu ekledim sonra saklı sayfaları yaptım o koda bilgileri girince bana mesaj gelsin istiyorum nasıl yapabilirim ? İki tane kod buldum.
Kod:
<script src="http://www.jotform.com/jsform/10155119454"></script>

Bu bir siteden yapım diğeri ise hazır yapılmış.
Kod:
</script>  <b>Yeni Kullanıcı Kaydı</b>
<form action="/%26%23304%3Bleti%26%23351%3Bim.htm" method="post" name="">
    &Uuml;ye Adı:<br />
    (gerekli)<input type="text" maxlength="20" size="15" name="ya_username" /><br />
    <font class="tiny">(Nick/Rumuz en az 4 En fazla 20 Karakter olmalıdır.)</font>   Ger&ccedil;ek İsim:<br />
    (gerekli)<input type="text" maxlength="60" size="40" name="ya_realname" /><br />
    <font class="tiny">Please enter both your first and last name</font>  Email:<br />
    (gerekli)<input type="text" maxlength="255" size="40" name="ya_user_email" />   Mail adresinizi Onaylayın:<input type="text" maxlength="255" size="40" name="ya_user_email2" />  Şifre:<input type="password" maxlength="20" size="10" name="user_password" /><br />
    <font class="tiny">(Boş bırakırsanız şifreniz otomatik olarak oluşturulacak.)</font><br />
    <font class="tiny">(Şifreniz En az 4 En fazla 20 karakter olmalıdır.)</font>  Şifre Tekrarı:<input type="password" maxlength="20" size="10" name="user_password2" /><br />
    <font class="tiny">(Boş bırakırsanız şifreniz otomatik olarak oluşturulacak.)</font><br />
    <font class="tiny">(Şifreniz En az 4 En fazla 20 karakter olmalıdır.)</font>     <input type="submit" value="G&ouml;nder" name="G&ouml;nder" />
</form>
<form method="post" action="modules.php?name=Your_Account">
    <center><font class="content">&Uuml;ye Adı<br />
    <input type="text" autocomplete="off" maxlength="25" size="10" name="username" /><br />
    Şifre<br />
    <input type="password" maxlength="20" size="10" name="user_password" /><br />
    <input type="hidden" value="49" name="random_num" /><input type="hidden" value="" name="gfx_check" /><input type="hidden" value="login" name="op" /><input type="submit" value="Giriş" /></font></center>
</form>
<a href="modules.php?name=Your_Account&amp;op=new_user">a&ccedil;abilirsiniz</a>
<table bgcolor="#f1f1f1" width="22%" style="border: 1px solid silver;">
    <tbody>
        <tr>
            <td align="center" style="font-family: tahoma,verdana,arial; font-size: 11px; color: rgb(0, 0, 0);"><b>  &Uuml;ye Girişi</b></td>
        </tr>
        <tr>
            <td height="1" bgcolor="#cccccc" align="center" style="font-family: tahoma,verdana,arial; font-size: 11px; color: rgb(0, 0, 0);">
            <form method="post" action="www.bedavacizgidizi.tr.gg">
                <table height="87" width="161" class="forumtabelle">
                    <tbody>
                        <tr>
                            <td style="font-family: tahoma,verdana,arial; font-size: 11px; color: rgb(0, 0, 0);"><input style="width: 100px;" value="Kullanıcı adı" name="modulenter2[nick]" />
                            <p><input type="password" style="width: 100px;" value="" name="modulenter2[pwd]" /></p>
                            </td>
                            <td style="font-family: tahoma,verdana,arial; font-size: 11px; color: rgb(0, 0, 0);">&nbsp;</td>
                            <td style="font-family: tahoma,verdana,arial; font-size: 11px; color: rgb(0, 0, 0);"><input height="48" type="image" width="48" tabindex="3" src="http://www.logicbilisim.com.tr/images_s/ib_giris.gif" name="I1" style="border: 0pt none;" /><input type="hidden" value="login" name="mode" /></td>
                        </tr>
                    </tbody>
                </table>
            </form>
            </td>
        </tr>
    </tbody>
</table>

Bu üye girişli alıntı olan koddu.

Şimdi ben yönlendirmek istiyorum bunları o alanlar doldurulunca benim giriş bölümüme mesaj gelsin yani iletişim gibi nasıl olabilir mevcut mu ?
Önceki mesajları göster: