Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj07.02.2011, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Biz Sadece Profesyonel Olanlarını Kullanıyoruz

Bu Yazıya Dikkat!
Çok Yakında Büyük Bir Network Marketing Şirketi Türkiye'ye Geliyor!
Dünya'da hızlı bir büyüme trendine giren Uluslararası Bir Şirket Oksijen Network ile Türkiye'ye giriş yapacak. Eğer sizde bu şirketin Türkiye'ye girişi ile birlikte pastadan payınızı almak istiyorsanız sonraki yazıları dikkatle okuyun... Zira öğreneceklerinizden sonra sizin Türkiye'ye daha çok yeni gelmiş olacak bir şirkette en çok grubu olan bir distribütör olarak yine en çok kazanan üyeleri arasında olmanız mümkün... Hatta Çok Basit... Şaka yapmıyoruz! Dikkatle okuyun. Hayatta her şey mümkün ama bu Fırsatı bir daha görmeniz mümkün değil.

Halen Oksijen Network olarak görüşmelerimizin devam ettiği büyük bir şirket. 15 Ocak 2011 de şirketin Avrupa'da bulunan üst düzey liderinden birisiyle tam gün görüşme yaptık. Tüm sistemini ve ürünleri ile birlikte incelediğimiz ve karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduğumuz bu görüşmenin sonucu olarak ise Oksijen Network'ün sisteminden son derece etkilenen şirketin lider distribütörünün söylediği şey şu "Tüm gayretimle Türkiye açılışını hızlandıracağım" oldu(Akıllıca olur. Altında binlerce yeni üye olacak.) Mükemmel bir Kazanç Planı ve son derece Kalite Ürünler. Bunun anlamı kim bu şirkete girer ve hemen grubunu oluşturursa kesin para kazanıp zengin olacağıdır.

Şirketin Türkiye'ye 2-3 yıl sonrasında açılış yapma planı bulunuyor. Fakat oldukça etkilenen ve şirkette söz sahibi olan bu kişi sayesinde bizden aldığı bilgilerle Türkiye pazarının açılmasının çok hızlı olacağı bilgisini aldık. Tam zamanını bilemiyoruz ama çok yakında şirketin genel müdürlerini Türkiye'de misafir edeceğimiz kesin. Neden? Çünkü onların en büyük isteği bir lider ile ülkeye girmek. Eğer bu yoksa bu bir şirket için büyük bir sorun. Bu büyük sorunu Oksijen Network olarak biz yok ediyoruz. Bu sayede hazır bir organizasyon ile Türkiye'de bir yılda bir numara olacaklar. Tüm ülke sizin grubunuzdan hızla yayılabilir. Eğer hemen Oksijen Network deki yerinizi alır ve bu mesajı diğer insanlara ulaştırabilirseniz.

Tanımayan ve bilmeyenler için Oksijen Network nedir?

Oksijen Network bir network marketing şirketidir. Fakat diğer şirketlerin aksine kurulma sebebi olarak üyelerine hem kendisinden hem de diğer network marketing şirketlerinden para kazandırabilecek bir alt yapı ile kuruldu. Ancak bu şirketin bir farkı var. Üyelerine her başarılı firmadan para kazandıracak mükemmel bir alt yapısı var. Yani Oksijen Network'de bir ekibiniz varsa bu ekibiniz ile internet sayesinde Oksijen Network'ün geliştirdiği bir sistemle tüm grubunuzu kaybetmeden diğer şirketlerden de para kazanabilirsiniz. Yani kendi altınızdaki Organizasyonunuzu tek tıklama ile zincirleme bir şekilde diğer şirkete de kayıt edebileceğinizdir. Unutulmaması gereken Oksijen Network aslında bir şirket olmasından daha çok bir Network Marketing Organizasyonudur. İşte bu para kaybetmeden para kazanmayı sağlar.

Nasıl mı?

Yeni bir şirket ülkenize geldiğinde ve bu şirketi beğenmişseniz hemen grubunuzu kurmak için reklam ve diğer yöntemleri kullanırsınız. Bunun içinde para harcamanız gerekir. Ulaştığınız bir çok kişi size hayır cevabını verecektir. Yeterince güçlüyseniz "Hayır" cevabını almak size keyif verir. Aralarından evet cevabını verenler elbette grubunuza katılır. Fakat harcadığınız onca paraya rağmen grubunuza yeterince kişinin katılmaması nedeniyle elinizdekileri tüketme endişesi sizdeki o işi büyütme arzunuzu tüketir. Bu hep böyle olmuştur. Çok para harcarsınız, adeta kendinizi tüketirsiniz ama ortada istediğiniz sonuç yoktur. Gücünüz tükenir. Paranız da...

Oksijen Network sizi tüm bu sıkıntılardan kurtarır. Yapmanız gereken Oksijen Network de yerinizi almak. Hemen sizin için oluşturulmuş tanıtım sayfasını duyurmaya başladığınızda yeni kişiler grubunuza giremeye başlar. Hem de çok basitçe. Grubunuza katılan her insanın aynı yöntemi kullanarak ekibini büyüttüğünde ortaya muhteşem bir sahne çıkar.

Network Marketing tecrübesi olan bir çok kişi grubunu büyütmek için elinden geleni yapar. Grubu büyür ve daha sonra şirketi herhangi bir sebeple terk ettiğinde büyük bir emek ve kişisel çaba ile oluşturduğu grubunu da arkasında bırakır. Bu gerçekten büyük bir kayıptır.

Tüm bu sorunlarla uğraşmamak için Oksijen Network geliştirdiği sistem sayesinde sektördeki tüm bu işle uğraşanların ana karargahıdır.

Oksijen Network üyeliğinizi nasıl başlatacaksınız. Çok kolay.

Oksijen Network'e katılıp hemen grubunuzu kurmak için Oksijen Network temel üyelik ücretini ödemeniz gerekiyor. Bu ömür boyu olmak üzere bir kez alınan bir ücret.

Neden ücret alınıyor? Ücretsiz olmasını bizde isteriz. Ancak uzun yılların tecrübesi olarak bedava olan bir şeyin değerini kimse bilmiyor. Ayrıca bir grup kurmanın ne demek olduğunu bilen gerçekten para kazanmak isteyen kişilerin bu işe katılmasını istiyoruz. İşte bu nedenlerden dolayı bu sistemi kullanmanın ücreti bir defaya mahsus olmak üzere 50 TL. Bu aynı zamanda size Oksijen network Temel Üyeliği'ni de kazandıracak. Bir şirket olarak Oksijen Network'den yararlanacağınız gibi kendi grubunuzu kurmak içinde alt yapıyı hazır bulacaksınız. Bu konuyla ilgili eğitim de kaydınız ve ödemeniz gerçekleştikten sonra sizi hazır bekliyor olacak.

Bu sayfadaki linkler vasıtasıyla sizi direkt üyelik ücreti ödeyebileceğiniz sayfaya yönlendiriyoruz. Örneğin buraya tıklayın. Adım adım satın alma işlemini yapmak istediğinizde sistem sizden üye olmanızı isteyecek. Karşınıza çıkan Üye Olacağım resmine tıklayın ve sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurun. Bu bilgiler Maliye Bakanlığı ile Sanayi ve Ticaret Bakanlığı mevzuatlarına uygun olması içindir. Özellikle TC Kimlik Numaranızı vermekte zorlanabilirsiniz. Mecburi olarak istemek durumundayız. Hem tekrar kayıtları engellemek hem de kayıt olan kişilerin gerçek kişiler olduğunu kontrol etmemiz için şart. Bilgileriniz üst düzey bir güvenlik çemberinde SSL Güvenlik Sertifikaları ile korunmaktadır. Kayıt işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra eğer Oksijen Network Temel Üyelik Ücreti sayfasını kaybederseniz sisteme giriş yapın ve Buraya tekrar tıklayın. Bu sizi tekrar Üyelik Ücretine götürecek. Normal sepete ekleme ve satın alma işlemlerini uygulayabilirsiniz.

Ödemeyi Kredi Kartı(Akbank Güvenli Ödeme Sayfasında), Banka Havale/EFT ve Posta Çeki ile ödeyebilirsiniz. Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde sistemi kullanacağınız, adına Yönetim Sayfası dediğimiz bir alanı hemen görecek ve çalışmanıza başlayacaksınız. Havale/EFT ve Posta Çeki ile yapılan ödemenizi bize iletişim formundan haber vermelisiniz. Ödeme onayının ardından mesai saatleri içinde Yönetim Sayfanız açılacaktır.

Ödemeyi yaptınız ve sisteme giriş yaptıktan sonra üst menüde Yönetim Sayfasını göreceksiniz. Yönetim Sayfasına tıkladığınızda tüm işlemlerinizin gerçekleştiği alan burasıdır. Davet linkleriniz de yine burada. Tıklayın. Yeni açılan sayfada Yeni Şirket Ön Tanıtım Davet Linkiniz yazısına tıkladığınızda açılan satırdaki link sizin yeni grubunuzu kurmak için tanıtım sayfasına götürecektir. Deneyebilirsiniz. Yeni kişilere bu tanıtım sayfasının reklamını yaptığınızda kayıt olmak istediklerinde yine sizin grubunuza geçiş yaparak kayıt olacaklar. İşte grubunuz bu şekilde oluşmaya ve aşağıya doğru derinleşmeye başlayacak. Bu size sabit ve sürekli büyüyen bir organizasyon kurma imkanı verecek.

Tabi bir kazancınız daha var. Altınıza sınırsız üye kaydı yapabilirsiniz. İlk kayıt ücretsizdir. Yani kayıt sırasında bir ücret alınmaz. Bu durum sizin içinde geçerli. Ancak sizin gibi çalışarak kendi grubunu büyütmek isteyen kişiler üyelik ücretini ödediğinde her 50TL ödeyen kişiden 20TL prim kazanacaksınız. Bu prim ise bir sonraki ayın 10 un da banka hesabınıza yatacak.

Evet artık hazırsınız sanıyorum. Şimdi yapmanız gereken ise isterseniz buraya tıklayıp önce üyeliğinizi ücretsiz olarak başlatıp daha sonra buraya tıklayıp üyelik ücretinizi ödeyebilirsiniz. Tercih sizin.

Bu arada şirket ismi şimdilik gizli. Vakti geldiğinde zaten duyacaksınız. Ama iş işten geçmeden kendi ekibinizi kurmaya bakın.

Sormak istediğiniz merak ettiğiniz konular için şuraya tıklayıp iletişim formunu kullanarak veya 0216 354 00 63 nolu telefonu arayarak sorularınızı sorabilirsiniz. Telefon için 11:00 - 17:00 saatleri arasında. Mesajlarınıza mutlaka cevap verileceğinden iletişim formundan mutlaka mesaj gönderin.

Tüm Türkiye kendisini kayıt etmenizi bekliyor. Acele edin.

Şirket Hakkında Bazı Sorular ve Cevapları

Soru : Şirket hangi ülkede?

Cevap : Amerika

Soru : Ürünlerinin helal belgesi var mı?

Cevap : Evet. Ürünleri İslami Helal Belgesine sahip.

Soru : Kazanç Planı hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Cevabım : 2 primi sizi zengin ediyor. Dünya cirosundan pay alıyorsunuz. Hem de Her ay.

Soru : Ürünleri ne kadar güvenilir?

Cevap: Ortalık sarsılacak. Bu dediğimi unutmayın.Saygılarımla,www.envercoban.net
______________
www.envercoban.net
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu