Forum'da ara:
Arakoltuklarınız temizmi
temiz
  0%
[ 0 ]
olabilir
  0%
[ 0 ]
bilmiyorum
  0%
[ 0 ]
Toplam Oylar : 0

Yazar Mesaj
Mesaj11.02.2011, 23:15 (UTC)    
Mesaj konusu: koltuk yıkama

Koltuk Yıkama Nasıl yapılır.
İlk olarak koltuklarınız emiş gücü yüksek makinalarımızla vakumlanarak tozlarından arındırılır. Koltuk kumaşı incelenerek kumaşın yapısına göre yıkama şampuanı seçilir. Sayın koltuk yıkama Beşiktaş müşterilerimiz koltuk yıkatmak istediğiniz zaman bazı hususlara lütfen dikkat edin. Koltuk yıkamacı olarak koltuk yıkama beşiktaş olarak sizleri uyarmak bizim ilk işimiz koltuklarınızı hangi koltuk yıkama firmasına yıkatırsanız yıkatın kullandıkları ürünleri lütfen fiyatından önce sorun öncelikle koltuğa özel karışımlı su serpelenir. Tamamıyla ıslatılan koltuğu yıkama, dan önce bir süre beklenir bir süre bekledikten sonra kumaşa zarar vermeyecek hassaslıktaki fırçalanır beklenen bu sürede kirlerin ve lekelerin büyük bir kısmı karışımlı özel suyumuz sayesinde temizlenir koltuk yıkama etiler ekibimiz görevini başarmıştır. arktik sağlığa uygun temiz koltuklara sahipsiniz. Koltuk yıkamacı ve koltuk yıkama Firması tamamen Koltuk yıkamacı bünyesinde çalışmasını sürdüren ve Zincirlikuyu bölgesinde servis ağı bulunan koltuk yıkama istanbul ve yerinde koltuk yıkama kagithane hizmetleri veren şirketimiz bu yıl itibariyle on altı yıllık çalışma ve tecrübenin getirdiği kalite anlayışıyla Başakşehir de her noktada koltuk temizliği hizmet vermektedir.
Koltuk yıkama fiyatları ne kadardır.
Koltuk yıkama 7 li takım 120 tl

Çekyat yıkama 3 lü 35 tl

Sandalye yıkama adet 5 tl

Yatak yıkama adet 50 tl

Yerinde halı yıkama m2 4 tl

Yatak yıkama 50 tl
Toplu sandalye yıkamalarda %20indirim uygulanmaktadır.

100 m2 ve üzeri halı yıkama hizmetlerimizde indirim uygulanır.
Unutmayın biz bu koltuk yıkama beşiktaş işlemlerinin hepsini memnuniyet garantisi dâhilinde yapmaktayız. Yerinde koltuk yıkama firmalarından yardım almanın da puf noktaları vardır. Bunların başında yerinde koltuk yıkama fiyatları gelir. Uygun ve kaliteli yerinde koltuk yıkama hizmeti sunan şirketimiz yerinde koltuk yıkama fiyatları için mutlaka indirimi bulunmaktadır. Koltuk yıkamacı ve koltuk yıkama Firması tamamen Koltuk yıkamacı bünyesinde çalışmasını sürdüren ve İstinye bölgesinde servis ağı bulunan koltuk yıkama istanbul ve yerinde koltuk yıkama beyoğlu hizmetleri veren şirketimiz bu yıl itibariyle on altı yıllık çalışma ve tecrübenin getirdiği kalite anlayışıyla mecidiyeköy de her noktada koltuk yıkama hizmeti vermektedir.
Koltuk yıkama iletişim.

0212 268 25 00

0533 361 20 13

0532773 72 28

Koltuk yıkama kagithane şirketimizin merkezi leventte bulunmaktadır. Koltuk yıkama Beşiktaş hizmetlerinde şirketimiz 15 yıllık tecrübe ve birikimle istanbulun tüm ilçelerinde koltuk yıkama etiler ve koltuk temizliği hizmetlerini anlının akıyla sürdürmekte olup bizden memnun kalmayan koltuk yıkama müşterilerimize ücretlerini iade etmekteyiz. Düzenli olarak bakımını kendimiz ya da çalışanlarımıza yaptırabilmekte ama yerinde koltuk yıkama işlemini mutlaka profesyonel bir şirketten veya yerinde koltuk yıkama etiler firmalarından yardım almak zorunda kalabiliriz. Koltuk yıkamacı ve koltuk yıkama Firması tamamen Koltuk yıkamacı bünyesinde çalışmasını sürdüren ve kadıköy bölgesinde servis ağı bulunan koltuk yıkama istanbul ve yerinde koltuk yıkama şişli hizmetleri veren şirketimiz bu yıl itibariyle on altı yıllık çalışma ve tecrübenin getirdiği kalite anlayışıyla maltepede her noktada koltuk temizliği hizmet vermektedir. Acil koltuk temizliği servisi .Acil koltuk yıkama servisi
www.koltukyikama.net
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu