Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.02.2011, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir özellikte şu,

Mesala Bs kullanıcıları sitelerini "www.bedava-sitem.com/login.php" 'den yönetiyorlar,bu scriptte siteni "www.siteninadi.com/login.php" 'den düzenliyorsun.
Mesaj28.02.2011, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteyi yaptırması kolay ama bu işleri bilmiyorsan arkdaşım yarin bir gün hacker denen ibneler çökertecek paran boşa gidecek benden demesi Wink
Mesaj28.02.2011, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

kalpus yazmış:
siteyi yaptırması kolay ama bu işleri bilmiyorsan arkdaşım yarin bir gün hacker denen ****ler çökertecek paran boşa gidecek benden demesi Wink

Forumda argo kelime kullanmayın Exclamation

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj28.02.2011, 20:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:
kalpus yazmış:
siteyi yaptırması kolay ama bu işleri bilmiyorsan arkdaşım yarin bir gün hacker denen ****ler çökertecek paran boşa gidecek benden demesi Wink

Forumda argo kelime kullanmayın Exclamation

artık olcak varsa olur kaderi değiştiremeyiz..ama biz önlem almak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız.
Mesaj28.02.2011, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

SSL Sunucusu Very Happy haha en garantisi budur şaka ama ciddiye alma
Mesaj28.02.2011, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğeer emek verilerek tamamen kendi ellerinden yapıyolarsa bi fiyata gidiyo, bu tür
işler bizim 2 günde yaptığımız tr.gg tasarımlarına benzemez bu işin çok
uğraşıyolar . Php asp kodlaması html kodlamasına benzemez biraz daha
karışıktır bir tane nokta yazmayın bakalım neler oluyor Very Happy

Her türlü konuda yardım isteyebilirsiniz. Direk mesaj atmanız yeterli.
Mesaj28.02.2011, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

e-davut yazmış:
Eğeer emek verilerek tamamen kendi ellerinden yapıyolarsa bi fiyata gidiyo, bu tür
işler bizim 2 günde yaptığımız tr.gg tasarımlarına benzemez bu işin çok
uğraşıyolar . Php asp kodlaması html kodlamasına benzemez biraz daha
karışıktır bir tane nokta yazmayın bakalım neler oluyor Very Happy

Wordpress kullan bence özellikleri çok sanırım siz kayıt sistemide istiyorsunuz...

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj28.02.2011, 21:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

fiayat aşırı abartılı arkadaşlar ğiyasayı bilmeden söylüyorlar birde buna domain ve hosting masrafları var size önerim DLE'yi satın almanız 100$ birde hostmavi.com'dan kalteli ve ucuz hostlara ulaşabilirsiniz.

Fiyat aşırı abartılı eğer bana 100$ da fazla diyorsanız sizi wpye çağırıyorum bunların hepsini wpde yapabilirsiniz zaten size saydıklarının hepsini 10 yıl öncden hazırlamıştır şimdiyse paket halinde satıyordur bu özelliklere bu fiyat aşırı fazla!

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj28.02.2011, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aklıma gelmişken şunuda söyliyim adam wordpress'in özelliklerini yazmış adeta Very Happy

Mesaj01.03.2011, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

hadi yazılımı anladım 300 tmm kabulde--tasarım bu kadar eder mi?
Mesaj01.03.2011, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

bisoru yazmış:

Hehe ikiside o kadar etmez Very Happy adamın saydığı tüm özellikler wp özelliği beyen bir tema git wpye uyarla daha güzel olur Very Happy

Mesaj01.03.2011, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

bisoru yazmış:

Hehe ikiside o kadar etmez Very Happy adamın saydığı tüm özellikler wp özelliği beyen bir tema git wpye uyarla daha güzel olur Very Happy

Mesaj01.03.2011, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar liman bilişimle 750 tl anlaştık tasarım falan hosting hepsi içinde adama durumu anlattık fresh tasarımın yaptığı özellikleri ve sitelerini gösterdik adamlar phb yapıyorlarmış hazır şablonlarla.anlaştığımız adam ben alasını yaparım dedi bakıcaz yarın yanına gidip bi tasarım seçeceğiz.hayırlısı bakalım inş. sonu hayırlı olur bu işin
Mesaj01.03.2011, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende profosyonel tasarımlar yapıyorum, bilenler bilir, en ucuz yaptığım tasarım+giydirme 200 tl Smile server+domain ücretleri hariç.
Mesaj01.03.2011, 21:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım+giydirme 200tl hee helal olsun size...

Önceki mesajları göster: