Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.02.2011, 14:37 (UTC)    
Mesaj konusu: eski sitemden çıkamıyorum

Eski sitem var ona giriş yapmıştım çıkışl diyorum çıkmıyor yeni siteme giremiyorummm
Mesaj27.02.2011, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çerezleri silerek çıkabilirsiniz.. iyi forumlar
Mesaj05.03.2011, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: eski sitemden çıkamıyorum

ihtilal-mt2 yazmış:
Eski sitem var ona giriş yapmıştım çıkışl diyorum çıkmıyor yeni siteme giremiyorummm
Mesaj10.03.2011, 20:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: eski sitemden çıkamıyorum

Merhaba arkadaşlar ben size bir hikaye anlatacağım…

Bir yaz günü cansu ablamlarla birlikte denize gitmiştik ailelerimizde vardı tabi. Sonra anneler ve babalar öçnden denize gidiyorlardı biz onlara arkadan geleceğimizi söyledik… o sırada cansu ablamla ben pansyondaki soyunma kabininde giyiniyorduk kabinlerimiz yanyanaydı cansu ablam benden önce girdiği için ilk o giyindi ve çıktı… sonra benim kabinimi birşey tık!… tık!… tık!… diye yumrukluyordu ama ben cansu ablam yapıyordur diye aldırmadan sesimi çıkartmadım sonra işim bitmişti kabinden çıktım, bi bakayım dedim yandaki kabine içerisinde bir sürü kan vardı… o an elini kesmiştir cansu ablam diyip yine aldırmadım aslında fazla kan yoktu abarttım pardon 1 damla bişiy…sonra cansu ablam hemen gitmiş olduğunu farkettim bende gideyim dedim pansyonun kapısına geldim kapı kapalıydı yine açmaya çalıştım ama bir baktım ki kitli sonra ne yapacağımı bilemedim gittim hizmetlilere sormaya aslında etrafta kimseler olmadığını fark ettim çok korktum bizim tuttuğumuz odaya girdim içinde küçük bir tuvalet vardı tuvaletten damla… damla… su sesleri geliyordu… o kadar korktum ki kapıyı açamadım, sonra pansiyonun ortasında televizyon vardı hemen açtım T.V\\\’yi rahatlatmaya çalıştım kendimi birden bire tv kapandı ve telefon çalmaya başladı sesi takip ettim ses bizim odanın tuvaletinden geliyordu ve o an şunu fark ettim ki o telefon zilinin sesi cansu ablamın telefonunun sesiydi ben gittikçe korktum artık delirmek üzereydim en sonun da demirlere tırmanmaya karar verdim tam tırmanırken aşağıya düşüp bayıldım… Sonra uyandım hala aynı yerdeyim… bizim odanın tuvaletine gittim meraktan ölecektim ama çokta korkuyordum sonra içimden ne olursa olsun dedim kapıyı açtım birde ne göreyim cansu ablam tuvalette oturmuş ağlıyor ama nedense konuşmuyor ve ağlarkende sesi birtürlü çıkmıyordu sonra sesimi çıkartmadan ayaklarının ters olduğunu, fark ettim çok korktum kapıyı kapadım kaçtım ve kapı açık hemen sahile koştum annemler oradaydı neredde kaldınız dedi bende başımdan geçenleri bir… bir… anlattım ve cansu ablam teminden beri yanlarındaymışşşş!!!!!!!! =( alıntıdır