Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.08.2007, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu: googledan reklam aldığımızda direk google'a ekleniomuyuz?

Arkadaşlar googledan reklam aldığımızda direk google'a ekleniomuyuz?
Mesaj28.08.2007, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Google adsense hakkında bir soru

mavikalem yazmış:
Arkadaşlar googledan reklam aldığımızda direk google'a ekleniomuyuz?

bu sorunun cvpını bende merak ediyorum ben reklam alıyorum googleyede kayıtoldum yaklaşık 5 gün oldu ama hala tık yok
Mesaj29.08.2007, 05:26 (UTC)    
Mesaj konusu: mavikalem--yararnet

arkadaşlar ben de reklam almak istiyorum nasıl oluyo seçenek veriyorlarmı .ikinizinde sitelerini ziyaret ettim. çok güzeller.reklamları nasıl yapıştırdınız yeri onlar mı seçiyor? bir de yanlış anlamazsanız yarar net mause ye ekledigin şey çok dikkat dağıtıyor görüşü engelliyor..mavikalem seninde koyduğun saat sitenin genel uyumuna aykırı olmuş çok klasik duruyor oysa site çok modern..bunları özür dileyerek yazıyorum.eleştiri iyiye evrilmemizi sağlar cevaplarınız için sağolun..
Mesaj29.08.2007, 11:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: mavikalem--yararnet

forumavrasya yazmış:
arkadaşlar ben de reklam almak istiyorum nasıl oluyo seçenek veriyorlarmı .ikinizinde sitelerini ziyaret ettim. çok güzeller.reklamları nasıl yapıştırdınız yeri onlar mı seçiyor? bir de yanlış anlamazsanız yarar net mause ye ekledigin şey çok dikkat dağıtıyor görüşü engelliyor..mavikalem seninde koyduğun saat sitenin genel uyumuna aykırı olmuş çok klasik duruyor oysa site çok modern..bunları özür dileyerek yazıyorum.eleştiri iyiye evrilmemizi sağlar cevaplarınız için sağolun..

arkadaşım elşeştirin için tşk ederim ama o benim seçimim ayrıca reklam alman için google adsense ye üye olcan sonra kodu alacan sen sitende istediğin yere yapıştırcan
Mesaj30.08.2007, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: mavikalem--yararnet

forumavrasya yazmış:

önemli olan göze hoş gelmesi bence
bende daha alamadım ama reklamın kodunu verolarmış istyediğin yere yapıştırıyormuşsun
Önceki mesajları göster: