Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.03.2011, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ah benim anlamayan arkadaşım yapıyı kuarken imza taşıman lazım buda yapıda sse yarattı ki buda senin anlamayacğın birşeydir sen git tasarımını yap

NOT: BU MESAj AYZEK-WEB E YAZILMIŞTIR Hİ BİRİNİZ ÜSTÜNÜZE ALMAYIN
Mesaj23.03.2011, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

tebrik ederim
Mesaj25.03.2011, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

gökhan vay be arama motoru kumuşsun vay anasını Mr. Green lisansı alacaksan 100TL benden
Mesaj25.03.2011, 19:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

helal olsun gökhan bende 250TL vçıkar sana
Mesaj26.03.2011, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

saolun beyler
Mesaj26.03.2011, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Bing arama

Bende Ortak Arıyorum Kardes
Ortak Site kurmak İçin
Mesaj26.03.2011, 19:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herşey güzel. Smile
Fakat;
"Google gibi olmak" tarzı birşey söylemişsiniz. Fakat "Tr.Gg"de bu imkansız. İlk bir Host ve Domain sahibi olun bence...
Üstelik Google'de arattığımız herşey Google kendi belleğinde arama yapıyor.
Sizin sayfanızda ise bu sistem yönlendirme şeklinde çalışıyor. "mydailysearch" adlı siteden. Sanırım Google'nin özel arama motoru gibi birşey buda...
Zaten siteyi "İntro" sisteminden yönlendiriyorsunuz. Anasayfaya baktımda birşey yok.
Google'a rakip olabilmek için çok çalışmalısınız bence...

Mesaj26.03.2011, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım biliyorum ancak kurarken ben direk kurmadım siz direk kurup yükleme yapıorsunuz ama ben bazı işlemler ve izinler aldım ayrıca Mydaily searca da bilgiğin gibi Benin işemlerimde bir reklam bişey bilmeden karışıp beni meşgul ediosunuz reklamdan kaldırıpta her şekilde ben izinler aldım destek ler aldım biri yardımı aldım yani bu site yi sizin gibi hemen kurmadım ben bilmeden konuşmayınız
Mesaj26.03.2011, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

bing-arama yazmış:
Arkadaşım biliyorum ancak kurarken ben direk kurmadım siz direk kurup yükleme yapıorsunuz ama ben bazı işlemler ve izinler aldım ayrıca Mydaily searca da bilgiğin gibi Benin işemlerimde bir reklam bişey bilmeden karışıp beni meşgul ediosunuz reklamdan kaldırıpta her şekilde ben izinler aldım destek ler aldım biri yardımı aldım yani bu site yi sizin gibi hemen kurmadım ben bilmeden konuşmayınız

Tamam. Bu emekler "Tr.Gg" uzantılı bir site için gereksiz demek istiyorum.
Bu arada sen giderken biz geliyorduk.

Mesaj26.03.2011, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

imagerial yazmış:
bing-arama yazmış:

Tamam. Bu emekler "Tr.Gg" uzantılı bir site için gereksiz demek istiyorum.
Bu arada sen giderken biz geliyorduk.

imagerial.tr.gg Sen Giderkende Biz Gelioduk ne var ellerine saglık
Adamın Bizim Gibi Google arama motorunu ölesine koymamıs gitmiş
izin almıs
Mesaj26.03.2011, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim tebrik ederim güzel olmuş ama amblem googleye özenti olmuş kendine ait bi logo koysan 4 4lük olurdu Mr. Green
Mesaj26.03.2011, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence doğru bunu atlamışım Mr. Green Mr. Green Bunu kısa sürede halledeceğim Bir tanıdık logo yapıorda Mr. Green Mr. Green ona sorıyım
Mesaj27.03.2011, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim arama motorunu kurmuşsunda Mydailysearch benim şirket sitem Evil or Very Mad iznin varsa göster öyle yoksa silecem searc kaydını
Mesaj27.03.2011, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

mesajda gönderdim imzamda var Razz
Mesaj27.03.2011, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tmm imzan izinli sorun yok pardon Mr. Green Mr. Green
Önceki mesajları göster: