Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj01.05.2011, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Marka Kutu Fırsatlar Dünyası

Site Adresi:MarkaKutu.COM
Kuruluşu: 2010
İçerik:Kampanyalar Hakkında Bilgiler.
Tanıtımı:
Marka Kutu, gündemin en ön sırasına oturan internetten alışveriş projeleri içinde tüm tüketiciler tarafından ayrı bir yere konulan gerçek bir alışveriş sitesidir. Marka Kutu u diğer alışveriş ve fırsat sitelerinden ayıran temel özellik kısa süreli ve geçici indirimler yerine doğru ve sürekli indirimler sunmasıdır.
Marka Kutu içeriği, diğer bir çok alışveriş sitesinin aksine, modadan anlamayan ve tek amacı birşeyler satmak olan web yapımcıları tarafından değil, modayı yakından takip eden uzmanlar tarafından düzenlenmektedir. Bu sayede o sezon moda ne ise o Marka Kutu da bulunabilir.
www.markutu.com müthiş indirimleri ile de her kesimden tüketicinin beğendiği bir sitedir. Marka Kutu da yılın en moda giysilerini %80e varan indirimlerle almak her daim mümkündür. Sitenin şu anki kampanyası ise üye olana 50 tl puan vermesidir ve bu 50 tl tüm alışverişlerde kullanılabilmektedir. Marka Kutu güçlü satış sonrası desteği ile de bilinen bir sitedir. Sorunlara ilk elden çözüm üreten destek kadrosu, sorularınız ve sorunlarınız için 7/24 açıktır.
[url=http://www.markakutu.com/]
[/url]
Marka Kutu internetten alışveriş ile ilgili en az sizin kadar hassas ve dikkatli olmayı ilke edinmiş bir internet sitesidir. Müşteri güvenliğini en ön planda tutan Marka Kutu, tüketicilerden gördüğü ilgiyi karşılıksız bırakmamak için şu an internetten alışveriş konusunda en yüksek güvenlik sistemi olarak tanımlanan 128 bit güvenlik sistemini kullanmaktadır.
Ayrıca iletilen bilgilerin güvenliğinin en üst düzeyde korunmasını sağlayan Ssl sertifikası da site bünyesinde mevcuttur. Marka Kutu güvenlik altyapısı kredi kartı bilgilerinin depolanmasına gerek duymayan en son teknoloji güvenlik yazılımı ile kurulmuştur. Bu güvenlik sistemi dünyanın en büyük alışveriş siteleri ile tamamıyla aynı altyapı kurularak siteye uygulanmıştır. Bu nedenle tüm tüketiciler siteyi güven içinde kullanabilir ve alışveriş yapabilir.

Marka Kutu aldığı üründen memnun kalmayan müşterileri ile birebir ilgilenir. Destek ekibine yapılan bu konudaki en ufak bir şikayet bile değerlendirir. Müşteri memnuniyeti Marka Kutu için herşeyden önemlidir.
Alışverişleriniz Türkiye’nin en sevilen kargo markalarından biri olan Mng kargo güvencesinde hem ucuz hem de güvenli şekilde elinize ulaştırılır. Müşteri memnuniyetini önde tutan Marka Kutu da kargo ücreti talep edilmez. Siz de alışverişlerinizi www.markakutu.com‘ dan güvenle ve kolayca yapabilir, Mng kargo güvencesi ile 1 gün içinde ürününüzü teslim alabilirsiniz.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu