Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.05.2011, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Yorum kısmı yardım

Sadece bazı sayfaları yorum yapılabilir olarak ayarlamak ister misin? ("hayır" dersen ziyaretçiler her sayfayı yorumlayabilirler, eğer "evet" dersen yorum yapılmasını istediğin/istemediğin sayfaları teker teker "Sayfalarımı degiştir" den seçebilirsin)

böle diyo.. ben her sayfanın altında olmadsını istemediğim için tamam diyosun ama ayarlamayı nereden yapıcam bilmiyorum yardım
Mesaj02.05.2011, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

sayfa ayarlarından sayfayı düzenlerken gelişmişi tıkla orda bir kutucuk var yorumlanabilsin yada yorumlanmasın o kutucuğu işaretlemene bağlı
Mesaj21.05.2011, 00:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu konu hakkında birazdaha açıklayıcı olursanız sevinirim.. demek istediğiniz şeyi anlamadım
Mesaj21.05.2011, 00:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir sayfa seç ve gelişmiş böülümüne gel.Aşağıdaki gibi.

Daha sonra yorum koymak istediğin sayfada kutucuğu işaretle ve kaydet.

Kolay Gelsin..
Mesaj21.05.2011, 01:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok teşekkür ederim kardeş...
Mesaj21.05.2011, 01:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ama kardeş bir sorun var... benim yorumlar adlı extram aktif ama seçeneler kısmında öle bir şık yok...
link bu http://img.webme.com/pic/m/mahousta/nnnnnnnnnnoooooooo.bmp
bakarsan gözüküyor.. bende yorumlanabilir adlı kutucuk yok.
Mesaj21.05.2011, 07:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

mahousta yazmış:
ama kardeş bir sorun var... benim yorumlar adlı extram aktif ama seçeneler kısmında öle bir şık yok...
link bu http://img.webme.com/pic/m/mahousta/nnnnnnnnnnoooooooo.bmp
bakarsan gözüküyor.. bende yorumlanabilir adlı kutucuk yok.

kardeşim ekstralardan yorum bölümünü aktifleştirdikten sonra orda çıkcak.
Mesaj21.05.2011, 08:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

her sayfada yorum olmasını öneririm...
ve ya facebook yorumu ekle. Yok olmaz diyorsan arkadaş anlatmış her şeyi zaten..
Mesaj21.05.2011, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende şimdi yaptım.. onu yapınca tüm sayfaları yeniden işaretlemem gerekiyor.. yorumlanabilir demem gerekiyor... bende 350 den fazla sayfa var hepsiyle uğraşamayacağım için hesi yorumlanabilir yaptım..

ama yinede konu anlatımınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.. sizlere.
Mesaj21.05.2011, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

mahousta yazmış:
bende şimdi yaptım.. onu yapınca tüm sayfaları yeniden işaretlemem gerekiyor.. yorumlanabilir demem gerekiyor... bende 350 den fazla sayfa var hepsiyle uğraşamayacağım için hesi yorumlanabilir yaptım..

ama yinede konu anlatımınız ve önerileriniz için teşekkür ederim.. sizlere.

uğraşamayacağım derseniz gelişemezsiniz bendede o civarda sayfa var ama hepsiyle teker teker uğraşıp yorum alanı ekledim mesaj atmicaktım ama atmak isteği duydum uğraşamam derseniz uğraşmak istemezsiniz zaten ne olacak hemen biter deyin nasıl geçmiş anlamazsınız Wink
Mesaj21.05.2011, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Facebook yorumu ekle bence bölece yorumlar facebookta da gözükür +hit kazanmış olursun