Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj03.05.2011, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Kpss Hakkında Herşey

Site Adresi:Kpsssinavi.Net
Kuruluşu: 2008 Yılından Beri sizlerle
İçerik:Kpss Hakkında Herşey
Tanıtımı: İşsizliğin hızla arttığı şu günlerde çoğumuz üniversite bitirerek güzle bir meslek sahibi olmak istiyoruz. İstiyorduk fakat önümüze çıkan Kpss engeli ile karşı karşıya kaldık. Bu engeli aşabilmek için kpss kitapları, kpss deneme sınavları ile yatar kalkar olduk. Kpss a Kpss b ve öğretmenlik kadrolarına yerleşebilmek için her türlü alanda bilgiye ihtiyaç duyduk. Bu engelleri biraz olsun aşabilmek için sizler için Kpss portalı sitemizi yayına sokmuş bulunuyoruz. Peki sitemizde neler olacak. Kpss Videolar kısmında Konu anlatımları, Resim galerimizde bazen ağlatacak bazen güldürecek resimler. Online Kpss soruları ile deneme sınavları çözerek e-sınav deneyimini sitemizde yapayacaksınız..

Kpss forum sayfamızda ise konular hakkında tartışmalar yaparak ve kafanıza takılanları sorarak kafanızdaki soru işaretlerine cevaplar bulabilirsiniz.. Bu seneki 2011 Kpss soruları en hızlı bir şekilde sizlerle paylaşılacak ve sitemizde sorular analiz edilerek sizlere aktarılacaktır..

Alanında uzman eğitimcilerimizin köşe yazıları ilede sorunlarınıza çare olabilecek kişilere seslenerek görüş ve düşüncelerinizin daha üst platformlara taşınmasını sağlayacaksınız.

Umarım sitemizi beğenirseniz. Sitenin durumu hakkında yorum yaparak bizleri eleştirirseniz sevinirim...
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu