Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.05.2011, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

webloog yazmış:
metin2pvpklavuzu yazmış:
Yeni tasarımın bence hiç güzel değil.
Renk uyumu ve menüleri hiç beğenmedim.
Değiştirmen için söylüyorum Very Happy

:) Biraz bu tasarımı kullanmayı düşünüyorum =)

codexman yazmış:
Takip ettiğim bir site Very HappyVery Happy Başarılar...

Teşekkür ederim.. Smile Takip edenleri görmek güzel =)

bs-aktif yazmış:
güzel bir siten var. eski tasarımı bende öneriyorum ama olsun buda kötü sayılmaz. Birde yazılarını hiç beğenmedim sorbize gibi bir cok siteden alıntı yapmışsın ki cok belli oluyor. Zaten bu bi blog.. Blog ne demek kendi içini döktüğün yazı yazdıgın paylaştıgın bi platform. Yani yazıları calmanı beğenmedim.. Değerlendirme dersen 10/7 veriyorum başarılar : )

Öncelikle evet sitemi blog tarzında kullanıyor olabilirim fakat asıl amacımdan kaçınmak istemiyorum... Sitemin asıl amacı BEDAVA-SİTEM'e yardımda bulunmaktır.. Kodlar eklemek ve bunun yanında sadece bedava-sitem'e bağlı kalmadan değişik paylaşımlar da yapmak... Bu nedenle "ALINTI" yapmam gayet normal diye düşünüyorum.. O kadar kişiye yardımda bulunmak ya da kendi hayatımla ilgilenmekle birlikte bütün bunları yapmak hiçte kolay değil.. Yinede size kötü ve yorumunuzu kötü bulmuyorum.. Böyle düşünmüş böyle yazmışsınız... Herkesin düşüncesi farklıdır.. Yinede yorumunuz için Teşekkürler...

yorumun içinde kötü birşey söylemedim. İçin fesat.. Laughing
Mesaj16.05.2011, 15:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ana sayfada yazılarda kayma var .
Düzenleme gerek ama yinede başarılısın Wink

Mesaj16.05.2011, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-dunya yazmış:
Başarılar Wink Wink

Teşekkürler...

bs-aktif yazmış:
webloog yazmış:
metin2pvpklavuzu yazmış:
Yeni tasarımın bence hiç güzel değil.
Renk uyumu ve menüleri hiç beğenmedim.
Değiştirmen için söylüyorum Very Happy

:) Biraz bu tasarımı kullanmayı düşünüyorum =)

codexman yazmış:
Takip ettiğim bir site Very HappyVery Happy Başarılar...

Teşekkür ederim.. Smile Takip edenleri görmek güzel =)

bs-aktif yazmış:
güzel bir siten var. eski tasarımı bende öneriyorum ama olsun buda kötü sayılmaz. Birde yazılarını hiç beğenmedim sorbize gibi bir cok siteden alıntı yapmışsın ki cok belli oluyor. Zaten bu bi blog.. Blog ne demek kendi içini döktüğün yazı yazdıgın paylaştıgın bi platform. Yani yazıları calmanı beğenmedim.. Değerlendirme dersen 10/7 veriyorum başarılar : )

Öncelikle evet sitemi blog tarzında kullanıyor olabilirim fakat asıl amacımdan kaçınmak istemiyorum... Sitemin asıl amacı BEDAVA-SİTEM'e yardımda bulunmaktır.. Kodlar eklemek ve bunun yanında sadece bedava-sitem'e bağlı kalmadan değişik paylaşımlar da yapmak... Bu nedenle "ALINTI" yapmam gayet normal diye düşünüyorum.. O kadar kişiye yardımda bulunmak ya da kendi hayatımla ilgilenmekle birlikte bütün bunları yapmak hiçte kolay değil.. Yinede size kötü ve yorumunuzu kötü bulmuyorum.. Böyle düşünmüş böyle yazmışsınız... Herkesin düşüncesi farklıdır.. Yinede yorumunuz için Teşekkürler...

yorumun içinde kötü birşey söylemedim. İçin fesat.. Laughing

Mr. Green Mr. Green Ben öyle anlamışımdır =)

askinunsal yazmış:
Ana sayfada yazılarda kayma var .
Düzenleme gerek ama yinede başarılısın Wink

Kayma sorununu kısa sürede düzeltirim.. Teşekkürler... Smile