Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.08.2007, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu: lig tv

ARKADAŞ LİG TN Yİ GÖSTEREN HTML KODU VARMI Ş DOĞRUMU BEN ARADIM BULAMADIM BELEN VARSA YAZA BİLİRMİ
Mesaj29.08.2007, 21:24 (UTC)    
Mesaj konusu: triumph

ben denedim olmadı bir de sen dene madem...

<iframe id="SopFrame" name="SopFrame" frameborder=0 src="http://www.sopcast.com/channel/getchlist.iframe.html" height="350" width="800" scrolling = no>The browder doesn't support iframe.</iframe>
Mesaj29.08.2007, 23:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet calısmıyor
Mesaj30.08.2007, 00:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: triumph

paslivagon yazmış:
ben denedim olmadı bir de sen dene madem...

<iframe id="SopFrame" name="SopFrame" frameborder=0 src="http://www.sopcast.com/channel/getchlist.iframe.html" height="350" width="800" scrolling = no>The browder doesn't support iframe.</iframe>

bu kodtaki tv playerinde lig tv nin kanalı yok değerli arkadaşım..
arıca tv playerini saplayan sopcast.com adlı site AcitiveX denetimini yüklemeden tv kanallarının izlenmesini imkan sağlamıyor..
bence sitenizden tv izletebileceğiniz bir sürü sağlam hoş kod varken uğraşmanıza değmez ki aynı zaman da zaten içerikte LİG TVnin kanalı yok...

not: lig tv'nin sopcast.com daki kanal listesinden gözümden kaçmış olma ihtimali %000,1 Laughing

saygılarımla

Mesaj30.08.2007, 07:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadalar lig tv var diyenlere dikkat edin lütfen yönlendirdikleri sitede virüs var. bilginiz olsun
Mesaj30.08.2007, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadşlar lig tv felan değil sadece süperlig maçlarını gösteriyo ama türkiye üzrinden değil başka ülkelr üzerinden yayın yapılıyo ayrıntılı bilgi için

ww.sefiller.tr.gg
Mesaj30.08.2007, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

DİKKAT BU KONUYU BEN AŞMIŞTIM BURADA MİLLET YORUM YAPIYOR GEREKSİZ YORUM YAPANN ARKADAŞLAR ŞANSINIZI ZORLAMAYIIN BEN O PROĞRAMDAn lig tvden resimler alacam KONUYU AÇACAM İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER
Mesaj09.09.2007, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu: ÖNEMLİ DİKKAT LİG TV VÜRÜSLÜ SİTEMİ UCURDUUUUUU

ÖNEMLİ DİKKAT LİG TV VÜRÜSLÜ SİTEMİ UCURDUUUUUU SAKIN YUKLEMEYİN BEN YANDIM SİZYANMAYIN
Mesaj09.09.2007, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya siz kimi kandırıyosunuz lig tv ymiş.sopcast adlı programı yükleyip açınca ordan lig tv yi bulamazsınız.www.footballonsat adlı bi sitede süper lig maçlarını(4 büyüklerin) karşılaşmalarını gösteriyodu ama uzun sürmedi ve artık bu siteden 4 büyüklerin ve diğer karşılaşmalarını izleyemiyoruz.galiba lig tv ekibi bu oalyı duydu ve sitenin maç yayınlamasını engelledi.duyması gayet doğal bu olay okadar yayılmıştıki duymaması için sağır olmaları gerekiyor.ve uzun araştırmalarım sonucu bi siteden 4 büyüklerin maç saatinde maçlarını veren bi siteyi buldum ve o sitenin türkiyede hiç yayılmadığınıda yaptığım tespitlerden anladım ve html kodlarınıda buldum yani bi kaç gün sonra sitemde yayınlıcam veya o siteye yönlendirme yapcam ama fazla yayılmasından korkuyorum o sitede lig tv nin kulağına giderse bu sefer netten zor izleriz lig tv yi.

maçları yayınlamamda hit sayıma bağlı buda işin reklam kısmı
Mesaj09.09.2007, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kodlardan anlamıyorsunuz sonra çalısmıyor diyorsunuz adm orda doesnt yazmıs farketmediniz mi oraya does yazacaksınız
Mesaj21.03.2009, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu: malesef

sitesine lig tv eklemenin cezası: site siliniyor

lig tv 1-2-3-4 vb. yıl çalışılmış siteyi silinmesini sağlar

yani koymamak daha iyi o kadar çaba gidiyor
Mesaj21.03.2009, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

lütfen eski mesajlara ilgi göstermeyiniz
Mesaj21.03.2009, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu: WwWSt-By-Cloud.Tr.Gg

ARKADAŞIM BU KONUYU CUNOBAG HOCAMIZ SABİT BAŞLIKTA AÇMIŞTIR ESKİ KONULARA ÖNEM VERMEYİNİ BU BİR FORUM KİRLİLİĞİ OLUYOR.AKSİ HALDE LİGTV SİTEYE EKLEMEK YASAKTIR. CEZASI SİTENİZ SİLİNİR VE BEDAVA-SİTEM.COM ADRESİ SİZİ LİGTV DIGITÜRK FİRMASINA BİLDİRECEKTİR VE HAKKINIZDA DAVA AÇILACAKTIR.. BU KONUYA DAHADA CEVAP YAZMAYINIZ BUNLAR SADECE FORUM BAŞLAŞIMLARINI YÜKSELTMEK İÇİNDİR..
Mesaj21.03.2009, 22:20 (UTC)    
Mesaj konusu: WwWSt-By-Cloud.Tr.Gg

BANA İNANMIYORSANIZ. BU BAŞLIKTAKİ YAZILARI OKUYUN HAA HATTA BU BU BAŞLIĞI VE AÇANI İYİ BAKINIZ KİM AÇTIĞINI ÖĞRENİN ONDAN SONRA Bİ DÜŞÜNÜN...
FORUM ADRESİ BEDAVA-SİTEM.COM FORUM ADRESİDİR...

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=93832
Mesaj22.03.2009, 17:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerlininsitesi yazmış:
lütfen eski mesajlara ilgi göstermeyiniz
pardon
Önceki mesajları göster: