Forum'da ara:
Ara


Yazar Mesaj
Mesaj16.05.2011, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Online Tatil Rehberi

Site Adresi:http://www.tatilucagi.com
Kuruluşu: 2009
İçerik: Tatil anlatım
Tanıtımı:Tatilimizi en iyi bir şekilde değerlendirmemiz gerekiyor peki tatilde bu kısa sürede neler yapılabilir ki dinlenmek en iyisi diye düşünüyoruz beklide evimize kapanırız hem maddi olarak zarar etmem hem de vücudum dinlenmiş olur diye düşünebilirsiniz.Peki sene boyu stresinizi ruhunuzun yorgunluğunu damı ? eve kapatarak atacağınızı düşünüyorsunuz.
Tatil iyi dinlenmek için “çok uyuyup, az hareket etmek” gibi bir düşünceniz varsa kafanızdan atın. Bu çok eskilerde kalan bir anlayış. Çevrenizde gezilip görülebilecek hiç bir yeri kaçırmayın.
Turislik yerlerin çoğunda Turizm Danışma Büroları vardır, bunların adres ve telefonlarını verdik. .
İzmir Özel aracınızla geziyorsanız küçük yerlerin tabelalarına dikkat edin, tam dönüşe konuluyor ve siz gördüğünüzde geçmiş oluyorsunuz.
Özel aracınız yoksa ulaşımı zor, sapa ören yerlerine gitmekten kaçınmayın, otostop yapın. Bir tür “Tarih meraklısı dayanışması” duygusu ile sizi alan olacaktır.
otel lobilerinde çevre turları hakkında bilgi asılıdır, veya dosyalar vardır,izmir ilginizi çekenlere katılabilirsiniz. Bu tür turlara genellikle yabancı turistler rağbet ettiğinden rehber yabancı dilde konuşur. Rehberlerin ana dili Türkçe olduğundan arada siz de anlayamadıklarınızı sorabilirsiniz.
Fotoğraf makinası, kamera gibi hassas şeyleri plaja götürüyorsanız dikkat edin, kum onların düşmanıdır.
Ören yerlerinde bir çöp dahi almayın, yanlış olduğu gibi çok da ağır cezası vardır.izmir tatil yerleri güzel görülmesi gereken yerlerdir.
Önceki mesajları göster:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Türkçe Çeviri: phpBB Türkiye & Erdem Çorapçıoğlu