Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.05.2011, 05:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

abdd52 yazmış:
Konuyu başından sonuna okudum hangisine alıntı yapacağımı şaşırdım.

Forum tasarımı isteyen akadaşım; ne istediğinin farkında mısın acaba? Bu forumlar hazır CMS/İYS sistemleriyle kurulur ve bu hazır sistemlerle yönetmek bile zorken sen BS de herşeyi elinle yapacaksın ve siten forum olacak Very Happy ancak gülerim buna.

Tasarım çizmek konusuna gelince ben sana 1 saatte 10 farklı tasarım çizerim ayrıca ücretli olarak bunları tek tek 3-4 günde kodlarım ama ne yaparsan yap o örneklerin gibi bir site olmaz. Elle yönetmek nerdeee panelle yönetmek nerde!

Yerinde olsam sağlam bi tasarım bulup Extralardan forumu optimize ederim daha iyi.
Kolay gelsin.

of esas sen anlamadınkı kardeş konuyu arkadasımız forum kur demedıkı sadece forum görünümlü css tasarım istedi bende çizdim umarım şu an anlamışsındır konuyu.
Mesaj20.05.2011, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu: estample

banada çizebirmisin css Question Question Question
Mesaj20.05.2011, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

estemplate yazmış:
abdd52 yazmış:
Konuyu başından sonuna okudum hangisine alıntı yapacağımı şaşırdım.

Forum tasarımı isteyen akadaşım; ne istediğinin farkında mısın acaba? Bu forumlar hazır CMS/İYS sistemleriyle kurulur ve bu hazır sistemlerle yönetmek bile zorken sen BS de herşeyi elinle yapacaksın ve siten forum olacak Very Happy ancak gülerim buna.

Tasarım çizmek konusuna gelince ben sana 1 saatte 10 farklı tasarım çizerim ayrıca ücretli olarak bunları tek tek 3-4 günde kodlarım ama ne yaparsan yap o örneklerin gibi bir site olmaz. Elle yönetmek nerdeee panelle yönetmek nerde!

Yerinde olsam sağlam bi tasarım bulup Extralardan forumu optimize ederim daha iyi.
Kolay gelsin.

of esas sen anlamadınkı kardeş konuyu arkadasımız forum kur demedıkı sadece forum görünümlü css tasarım istedi bende çizdim umarım şu an anlamışsındır konuyu.

Sende benim dediğimi anlamamışsın ben konuyu gayet net anladım o tasarımla nasıl uğraşacak adam forum yapmak istiyo Forumda nereye baksam bi konu açmış bence sen biraz anla ki bi şeye itiraz edilecek mi edilmeyecek mi birbirinden ayır!!!
Mesaj20.05.2011, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

estemplate yazmış:

Al bak burda nolmuş:
<<Konu yeri CSS bölümü>>
abdd52 yazmış:
bs-forums yazmış:
http://byfiravun.tr.gg/

beyler adam yapmış böyle bunu kodlarmısınz

Ya dostum senin amacın ne anlamadım ben ya forumun hangi alanına baksam sen karşımdasın!

Adamın yaptığını anlatıyorum sana iyi oku anla ki sende yap millette kurtulsun bu forum eziyetinden.

1) İnternette bir sürü forum,blog,site oluşturmak için bedava alanlar var. Örneğin yetkinforum.net gibi bir sitede forum kuracaksın.

2) Daha sonra anasayfana gelip iframe kodu ile o kurduğun forumu sitenin içinde göstereceksin.

3) Göstereceğin forum senin sitene hiç bir şey kazandırmayacak bunu da bilgin olsun diye söylüyorum.

Bilmediğin daha doğrusu anlmadığın şeyler hakkında yanlış insanlarla tartışmaya girme bence.
Mesaj20.05.2011, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum şekilli heralde yapamassın