Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.05.2011, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya kendini bişeymi sanıyon olum sen sorunun ne lan he söylesene sorunun ne sanamı sorcam lan ne yayınlıycamı sen kimsin burdan klavye bebeliği yapmayı biliyon gel yüzüme yapsana akıllı ol aslanım akıllı ol
Mesaj21.05.2011, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

mustafatoraman yazmış:
ya kendini bişeymi sanıyon olum sen sorunun ne lan he söylesene sorunun ne sanamı sorcam lan ne yayınlıycamı sen kimsin burdan klavye bebeliği yapmayı biliyon gel yüzüme yapsana akıllı ol aslanım akıllı ol

Dostum sitene baktım beğendim gerçekten emek etmiş iyi bir iş çıkarmışsın sen kafanı başkalarına takma hizmetine devam et ama her olasılığa karşı sitenin içerik ve tasarımını yedekleki bugun yarın birisi çıkar ispiyon ederse kapanırsa siten ertesi güne aynı şekilde başka bir adreste siten yine devam etsin. BS böyle şeyleri çok fazla takmaması lazım ama bazıları yüzünden oluyo sanırım bu tür sorunlar.
Mesaj21.05.2011, 21:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol kardeşim allah razı olsun bilgi verdiğin için dedimya moralim fena bozuk kıskanıyolar ya emek vermişim deilmi sende emek ver yap.tekrar teşekkürler.
Mesaj21.05.2011, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

modaratör Arkadaşlar K.bakmayın Buraya Konu Açmak Zorunda Kaldım Hepinizden Özür Dilerim.Başlık Silinebilir...İyi Geceler Herkese